2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من خیلی تحقیق کردم که کدوم قالیشویی تو کار شستشوی فرش دستباف و ابریشم تخصص کامل رو داره و در آخر با قالیشویی زعفرانیه تماس گرفتم و فرشام که تبریز اعلا بود رو دادم واسه شستشو و تعویض ریشه و خلاصه دیشب آوردنشون.  از نظر کیفیت حرف نداره 👍 علی الخصوص ریشه های فرش دستباف مو خیلی قشنگ در آوردن .

ازین موضوع خیلی خوشحالم و خواستم به دوستان معرفی کنم 

شماره هاشون  88370863 و ۷۷۹۰۱۷۸۶ و ۲۲۶۰۵۰۳۷

اینجا اصلا نمیشه اعتماد کرد یا تبلیغاته یا زیر آب زنیه

من واقعاً تبلیغ قالیشویی دیگه ای رو نمیکنم ولی ادیب افتضاحه فرش منو ۲ روز قبل عید برام اورد و پاره فکر میکنید باید حالم چطوری باشه من تازه عضو نی نی سایت شدم که فقط بگم اشتباه نکنید که به درد من دوچار نشید 

2738

سلام به همگی من واقعاً نمیدونم معیار سنجش قالیشویی خوب از نظر اونهایی که گفتن قالیشویی ادیب خوبه چیه ولی به نظر من آشغالترین قالیشویی که آدم میتونه فرششو بده بهش همین ادیب میتونه باشه من فرشمو ۳ روز پیش دادم بهشون بشورن چون فکر میکردم واقعاً قالیشویی خوبیه امروز که ۲ روز بیشتر به عید نمونده فرشمو برام اوردن و پاره تحویلم دادن وقتی هم باهاشون تماس گرفتم گفتن تنها کاری که میتونیم بکنیم اینه که ببریم رفوش کنیم که تا ۷ فروردین هم نمیتونیم براتون بیاریم من واقعاً متاسفم برای این میزان از بیشعوری اولاً که فرش من کهنه نبوده و حتی اگه رفو بشه دیگه مثل قبل نمیشه و دوماً من فرشمو دادم که خونم برای عید آماده باشه ۷ فروردین به چه درد من میخوره لطفاً قبل از اینکه فرشتون رو به هر قالیشویی بدید کامل تحقیق کنید چون اگه گند بزنن تو فرشتون حتی اگه رفو بشه فرشتون دیگه ارزش قبل رو نداره

سلام به همگی من واقعاً نمیدونم معیار سنجش قالیشویی خوب از نظر اونهایی که گفتن قالیشویی ادیب خوبه چیه ...

کا قبلا این نظر رو خونده بودم و اینکارو نمیکردم

قبلا همیشه نظرات رو میخوندم ولی اینقدر اینجا تبلیغ شده نمیشه دیگه اعتماد کرد 

منم قبلن به ادیب میدادم ولی راضی نبودم امسال فرشامو دادم به قالیشویی اندرزگو واقعا کیفت کارشون خیلیییییییییییی عالی اولین سالیه که از قالیشویی راضیم وبه همه توصیه میکنم که اگه شده یک باانتحان کنید اینم شمارش 22291775

اشغالهههههه همه فرشامو خراب كرد خدا لعنتشون كنه حرومشون باشه

شویی اندرزگو-
با توجه به اینکه دو سال قبل داده بودم به یه قالی شویی که گند زد به قالی هام و تموم گل های ابریشم قالی من خوابید، یه تخته دیگه هم داشتم که با توجه به شستشوی نامناسب اونم غرق پشم و کرک بود و افتضاح تو خونه ام درست کرد،  دیگه این دفعه گفتم اول که اومدید بهم بگید چیکار می کنید.
بعد قالی هام رو ببرید.
من خیلی حساسم هم روی تمیزی. هم روی قالی هام.
خلاصه یه کارشناس اومد. خیلی با دقت قالی رو چک کرد و گفت قالی انگار جون داره. و نباید قالی رو مثل فرش ماشینی با شیلنگ شست. و تایید کرد که گل های ابریشم قالیم رو نفر قبلی خراب کرده.
قالی هام رو دی ماه بردند.  الان که 23 بهمن آوردند. دور قالی هام رو چرم مرغوب دوختند. ریشه زدند. شستند. لکه گیری کردند.
اینقدر قالی هام تمیز و معطر شده که زنگ زدم و هزار بار ازشون تشکر کردم.
خیلی ممنونم ازشون.
خیلی خیلی زیاد. الهی پول من حلال شون باشه. 
قالی شویی اندرزگو.22291775

کل فک فامیل میدیم قالیشویی زعفرانیه

من هم فرش دستباف هم ماشینی دارم قبلا مشتری گل ابریشم بودم با اینکه بهترین شستشو رو انجام دادن اصلا فرشام تمیز نشد

قالیشویی زعفرانیه رو یکی از دوستان معرفی کرد منم گفتم چون تو زعفرانیه فرش های گرون قیمت میشورن باید کارشون خوب باشه که همین طور هم بود 😎

هم کارشون عالیه هم معتبر و عضو اتحادیه هستن 

فرشام هم خیلی تمیز شده و نه رنگاش قاطی شد 

شمارشون رو از ۱۱۸ میتونین بگیرین بازم میزارم اگه کسی لازم داشت ۳۷ ۵۰ ۶۰ ۲۲

2706