2737
2739
عنوان

لیزر مو زائد😶

321 بازدید | 32 پست

کی انجام داده؟من میخوام واس بیکینی و زیر بغل انجام بدم....دستگاه جایی که میخوام برمم الکساندرایت ساینا شور هست.کسی با این دستگاه انجام داده؟نتیجشو بگه لطفا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام

من چند روز پیش یه بروشور تبلیغاتی دیدم

مراکز زیبایی انجام میدن

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

من الکساندرا رفتم طول موحش از دایود کمتره ولی تاثیرش بیشتره چون قدرت جذب ملانین بالاتری داره یه کم هم روشن کننده است ولی احتمال سوختگی و متورم شدن تو بیکینی و صورت داره. لیزر دایود طول موج بیشتری داره و رو موهای تیره تر و ضخیمتر بهتر جواب میده .

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
2740
مرتب برم ینی چی🙄

ماهی یک بار باید بری تا ۴ ۵ جلسه بعد میشه هر چند ماه یکبار. حالا بری با توجه به نوع موهای بدنت بهت میگه چجوری باید بری.

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
من الکساندرا رفتم طول موحش از دایود کمتره ولی تاثیرش بیشتره چون قدرت جذب ملانین بالاتری داره یه کم ه ...

ببخشید چند جلسه رفتین؟

بشید دلیل«دل آرومی»اونی که دوسش دارید، بذارین کیف کنه از بودنتون !
2706