2737
2734
عنوان

شیاف پروژسترون واژینال از مقعد باید استفاده بشه ؟کمممک

| مشاهده متن کامل بحث + 272022 بازدید | 63 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مامان پریسا من ۵ هفته و دو روز هستم دیشب چند بار لکه قهوه ای دیدم رفتم دکتر میگه تا هشت هفته صبر کن بعد شیاف میدم من بارداری قبلی هم این مشکل و داشتم با شیاف بر طرف شد نمیدونم این دکنر چرا شیاف نمیده
2738

منم هفته پنجم بارداری هستم درد های زیر شکمی چند ثانیه ای دارم از دیروز تا حالا هم ۲ بار لک بینی خفیف قهوه ای رنگ داشتم دکتر واسم شیاف فرتیژیست که اسم دیگه اش پرژسترون نوشته اما تاکید کرد که حتما مقعدی استفاده کنم خیلی نگرانم یعنی احتمال سقط دارم 😞

بتا هم تو ازمایش اولم ۳۹۰ بود دیروز دوباره دادم ۲۰۸۰ شده بود حالا باید ظرف ۴۸ ساعت دیگه تکرارش کنم خیلی میترسم پایین بیاد 

وای حاملگی خیلی استرس زا هست

سلام دوستان من 2.3 روزه لک قهوهای و همراه با کمردرد و درد زیر شکم خفیف دارمودکترم 10تا شیاف پروژسترو ...

شما لکه بینیت تموم شد؟؟

نی نی سالمه؟؟

⁦❤️⁩خدایا شکرت⁦❤️⁩
منم هفته پنجم بارداری هستم درد های زیر شکمی چند ثانیه ای دارم از دیروز تا حالا هم ۲ بار لک بینی خفیف ...

خانومی لکه بینیت تموم شد؟؟

نی نی سالمه؟

⁦❤️⁩خدایا شکرت⁦❤️⁩
2706