2733
2734
عنوان

شیاف پروژسترون واژینال از مقعد باید استفاده بشه ؟کمممک

| مشاهده متن کامل بحث + 272022 بازدید | 63 پست

سلام دوستان من هفته ۸بارداری ام دکتر برام شیاف تجویزکرد اولش گفت مقعدی استفاده بشه گفتم داروخانه گفت واژینال گفت اره واژینالم زود جذب میشه ولی از مقعدگذاشتم کفتم حرف اول خودشو انجام بدم بعد دیدم مایع زرد رنگ از مقعدم موقع ادرارم میاد زنگ زدم میگ از واژن بزار ترسیدم نمیدونم اک باز اون مایع بیاد چی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از اول بارداریم تا هفته 34 شیاف پروژسترون استفاده میکردم چون دوبار سقط داشتم.بصورت واژینال.فرقی ن ...

سلام عزیزم من هفته پنج بارداری هستم با سابقه یه سقط..دکتر بهم شیاف داد از مقعد استفاده کنم اما الان شرمنده ببخشید اسهال دارم..ایا خطرناکه برام..ممنون میشم راهنماییم کنی

بعد از یه سقط خدا تو عید غدیر یه هدیه بهم داد..خدایا شکرت..خدایا توکل به خودت..بــــر خـــلاف تـــفــڪر مــلـــت...√√💓چـــادریــــهـــا عــــاشــــقـــتـــرنــــد...√√💓

بچه ها هرکس یه چیز میگه درباره شیاف پروژسترون که مقعدی باید بذاریم یا واژینال. اما یه کارشناس خوندم کامل توضیح داده بود چجوری مصرف کنیم. این لینک رو بزنید بخونید خیلی خوب بود  : شیاف پروژسترون مقعدی و خطر سقط

2731