2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کسی میشناسه ممنون میشم معرفی کنه

سلام عزیزم ...تو گروه اناتورک بودم نخاستم اونجا بپرسم شما طبیعی باردارشدید؟میشه فاکتورهای اسپرم روبگید؟همسرمنم مورفو یک هست ودی اف ای ۳۶..گفتن میکرو ...ممنون میشم منو راهنمایی کنید که چیکارکردین باردارشدید

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
سلام عزیزم ...تو گروه اناتورک بودم نخاستم اونجا بپرسم شما طبیعی باردارشدید؟میشه فاکتورهای اسپرم روبگ ...

سلام عزیزم بله طبیعی ، مورفولوژی صفر بود تعداد فکر کنم 30میلیون و تحرک آ سه درصد بی 35 درصد

سلام عزیزم ...تو گروه اناتورک بودم نخاستم اونجا بپرسم شما طبیعی باردارشدید؟میشه فاکتورهای اسپرم روبگ ...

دی اف مشکلی نداشت به ما هم گفت احتمالا بشه با میکرو 

کاری که ما کردیم یه مدت بیخیال شدیم فقط یه سری چیزا رو رعایت کردیم مثلا غذای بیرون خیلی میخوردیم مخصوصا فست فود که کنارگذاشتیم میوه و سبزیجات حسابی استفاده میکردیم همسرم هر روز عسل میخورد و عرق کاسنی و گاهی شاطره ، شروع کرد به وزن کم کردن تا به وزن نرمال رسید معمولا غذاهایی که حبوبات زیاد داره میخورد اخه شنیده بودم نخود خیلی خوبه ، دوش اب گرم رو کنار گذاشت و حتما با اب سرد پایین تنه رو میشست و نمیدونم تاثیر داشت یا نه ولی هر دو سقط و ازمایش تابستان بود ولی من ایندفعه زمستان باردارشدم ، طبع همسرمم خیلی گرم بود که سعی میکردیم خنکی بخوره 

دی اف مشکلی نداشت به ما هم گفت احتمالا بشه با میکرو  کاری که ما کردیم یه مدت بیخیال شدیم فقط ی ...

ایشالا نی نی رو سالم بغل بگیرید گلم......یادتون نیست دی اف ای حدودا چند بود؟من شوهرم رعایت کرد وبهتر شد شرایطش اما خودم بشدت عفونت گرفتم که زخم شد وفریز کردم هنوزم بعدازیک ماه خوب نشدم نگرانم که این زخمه چیز بدی باشه که خوب نشدم میترسم همین مانع بارداریم بشه

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
2738
ایشالا نی نی رو سالم بغل بگیرید گلم......یادتون نیست دی اف ای حدودا چند بود؟من شوهرم رعایت کرد وبهتر ...

ممنونم عزیزم ایشالا به زودی نینی خوشگلت بیاد پیشت ،یادمه فقط با توجه به عدی که زده بود نرمال حساب میشد ، استرس فوق العاده بده ایشالا به زودی همه چی جفت و جور میشه براتون اصلا لسترس نداشته باش خدا خیلی بزرگه

ممنونم عزیزم ایشالا به زودی نینی خوشگلت بیاد پیشت ،یادمه فقط با توجه به عدی که زده بود نرمال حساب می ...

ایشالا ایشالا مرسی از اینکه وقت گذاشتید برام

2706