2733
2734
عنوان

چرا همه اش میگید دختر خوبه؟

453 بازدید | 48 پست

من یه پسر دارم دومی روهم باردارم.اینقد عاشق دختر بودم الان 6ماهمه ولی اصلا نتونستم کنار بیام.برای دختر حتما اقدام میکنم اما به آینده فکر میکنم دلم میگیره.واقعا پسرها بی وفا هستند؟عروس خوب نداریم؟اونهایی که دختر دارن اینقد میگن دختر بامعرفته و پسر نیست دل آدم میگیره...اگه نمونه هایی از عروس و پسرهای خوب دارید بگید...میدونم بسته به تربیت آدمه اما همین باور کلی فکر آدم رو بهم می ریزه

تربیت هر کدومشون درست باشه هر دو خوبن

🧿سرانجام به حکمت اتفاقات زندگی پی میبرید پس فعلاً به سردرگمی ها بخند از میان اشک ها لبخند بزن و همواره به خودت یادآوری کن پشت هر حادثه قطعا دلیلی نهفته است 🧿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هر چی که خدا برای ادم بخاد خوبه ، چه دختر چه پسر ، منم سر دومی رژیمه دختر گرفتم ولی پسر شد الان فهمیدم حتما دختر برام خوب نبود که نداد

خوشبختی یعنی دوتا پسر کوچولو‌ تو خونت داشته باشی ❤️
2740
عزیزم این چ طرز حرف زدنه  شما برو بخون احادیثی ک پیامبر برا دخترا گفته  اصا مد شدن ینی چ ...

چه ربطی دار به احادیث؟ مگه راجع به این حدیث نیست که نباید بین بچه ها فرقی باشه؟

دوستان لطفا برای سلامتی خواهرم یه صلوات مهمونم کنید  
چه ربطی دار به احادیث؟ مگه راجع به این حدیث نیست که نباید بین بچه ها فرقی باشه؟

منم میگم دقیقا نباید فرقی باشه 

ولی ایشون میگه ینی چی مد شده و انگار شاکیه 

میگم برا دخترا و دختر دارا خ احادیث هس و جایگاه دختر و زن خ بالاس 

جو سایت طوری شده که بگی پسرمیخوام باید فاتحه ات رو بخونی میان هزارجور توهین میکنن و میگن بی فرهنگی ...

والا انگار پسرامظلوم واقع شدن اتفاقا تعریف کردن زیاد اردخترا نشون میده طرف خیلی دلش پسرمیخواسته نشده

دوستان لطفا برای سلامتی خواهرم یه صلوات مهمونم کنید