2733
2739
عنوان

میخوایی زندگیت تغییر کنه؟

268 بازدید | 21 پست

سلام.

باید از کجا شروع کنیم.

اگر اهل رنج دادن به خودت هستی این مطلب رو بخون .

تمام دنیا بر اساس رنج تو ساخته میشه

اینکه تو سحرخیز هستی یانه

اینکه تو ورزش روزانه تو داری یانه

اینکه تو روزانه به خودت میرسی یانه

حتی عبادتت ؟برنامه ریزی..اهدافت...همه اینها در واقع از یک رنج کوچیک شروع میشه و بعد رفته رفته بزرگتر میشه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خوب چیکار کنیم ؟؟؟من می‌خوام کارای خونمو بکنم سریع و بعدش حموم کنم و آرایش تا شوهرم میاد ظاهرم خوب باشه ولی بچه کوچیک دارم همش گریه می‌کنه یا مشغول غذا دادنم بش ،دارم عصبی میشم ،تورو خدا راهکار بدین چیکا. کنم !!! 

روح آدم خیلی بزرگه ..عشق میخواد..جاودانگی...ثروت...محبت و ایمان .خلاصه همه ی چیزهای خوب 

اما ذهن آدم خیلی کوچیکه .برای همین تو همیشه احساس خلا میکنی.روحت میگه ثروت این دنیا زیاده.ذهنت میگه ثروت خیلی کمی  برای من هست .روحت میگه خدا خیلی بزرگه ذهنت میگه خدا توانایی حل مشکلات منو نداره

پس بیا رنج اولتو از اینجا شروع کن از ذهنت.از جایی که افکار مهمی توش پرورش پیدا میکنه چه منفی چه مثبت.باید ذهن و روحتو یکی کنی.نباید بگذاری افکار منفی تمام زندگیتو دربربگیره

2738
خوب چیکار کنیم ؟؟؟من می‌خوام کارای خونمو بکنم سریع و بعدش حموم کنم و آرایش تا شوهرم میاد ظاهرم خوب ب ...

منم مشکلم بچه امه😞

بزور فقط میرسم کارای خونه رو اونم واجبهارو انجام بدم

خدایا میخوام صبور و خوشحال و خوشبین باشم... کمکم کن لطفا😘
خوب چیکار کنیم ؟؟؟من می‌خوام کارای خونمو بکنم سریع و بعدش حموم کنم و آرایش تا شوهرم میاد ظاهرم خوب ب ...

دنیای ما براساس فرکانس های مثبت ما به وجود میاد.همین الان چه نکات مثبتی گفتید ازدواج کردین .بچه هم دارید.و چقدر خانم هستید .اما همه ی اینها رو به شکل منفی بیان کردین.در روز چقدر به خودتون انرژی مثبت میدین؟چندتا جمله ی مثبت به خودتون میگید؟

منم مشکلم بچه امه😞 بزور فقط میرسم کارای خونه رو اونم واجبهارو انجام بدم

الان رو پامه نیم ساعت باید تکون بدم بخوابه ،نیم ساعتم شیر بخوره بعد پوشکشو عوض کنم ،هر دوساعتم تکرار کنم این رویه رو تازه گریه می‌کنه بغلم کن بینشم یه زرده تخم و غذا کمکی میدم کلا هر دو سه ساعت یه ربع میتونم کار کنم اونم با جیغاش ،دیگه کلافه شدم امید به زندگیم به صفر رسیده همیشه شلختم تو خونه

چطوری ذهنمون رو بزرگ کنیم.

در قدم اول شکر گذاری.کاری که خیلی ساده هست اما نتایجش بزرگه.هرروز صبح وقتی چشماتون رو باز کردین رو به روی آینه شکر گذاریتون رو شروع کنید.خدای بزرگ من از این نعمتها شکرگذارم...از این زیبایی ..از این زندگی..از این وجود..از این پسر ..از این همسر..از اینکه متولد شدم

در قدم دوم دعا ..در روز چندبار دعا میکنید؟چرا میخوایید بار همه ی مشکلات روی دوش خودتون باشه.چرا به خدای خودتون نمیسپاریدش.روزانه برنامه دعا برای خودتون و دبگران داشته باشید.حتی اگر امکان پذیر نباشه.دعا کنید .هیچوقت ناامید نشید

دنیای ما براساس فرکانس های مثبت ما به وجود میاد.همین الان چه نکات مثبتی گفتید ازدواج کردین .بچه هم د ...

همه همه افکارم منفی می‌شینم به حرفا و کارای حرص درار بقیه فکر میکنم یا دارم کارای بچه رو میرسم شوهر بیچارمم کلا حذف شده از زندگی وقت اونو ندارم

عزیزم وسایل خونت عوض تغیر دکور بده لباسهایی که میپوشه نو بخر خونگی روحیت عوض میشه میتونی بچت و بزاری خونه مامانت بری پاشگاه خلاصه هر روز یه انگیزه داشته باش قرآن بخون دل رو آروم میکنه

مثبت فکر کنید نماز بخونید قرآن بخوانید عشق فقط برای خداست❤️