2733
2734
عنوان

دختر 11 ساله و نیمه من پریود شده ناراحتم

| مشاهده متن کامل بحث + 70150 بازدید | 244 پست

منم ۱۱ بودم...هیچی دیگه توضیح بده چی هست پد رو بده و بگو تقویم واس خودش علامت بزنه..ب نظافت خودش حواسش باشه‌..اینارو یادم بود مادرم میگفت

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

منم ده و سال و نیمم بود پریود شدم

قبلش تو کتاب احکام خواهرم (همون کتاب سبز کوچیکا) همه چیو خونده بودم و میدونستم 😊

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط فکر قدش باش بقیه چیزا حل میشه به مرور زمان. دختر منم ۱۲سالگی پریود شد که اصلا انتظارش و نداشتم. ...

عزیزم قد به ژن ربط داره منم ۱۱ سالم بود شدم قدم ۱۷۳.

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
2731

من ۱۲ سالم بود..

لطفا ناراحتی تونو جلوش نشون ندین.

توی این سن تا حدودی تغییر رویه زندگی(تندخویی،بی قراری،کم صبری،کم حوصلگی و ....)عادیه.

سعی کنین برنامه تفریحی حداقل هفته ای یه بار داشته باشین..

بیشتر باید تو این سن مراقبش باشین در حالی که حس زندانی بودن بهش القا نشه.

بیشتر باهاش هم زبون و رفیق باشین.

سعی کنین تو خونه انرژی منفی بهش وارد نشه چون این سن بخاطر تغییرات هورمونی واقعا حساسه و نیاز توجه بیشتر

2740
دختر جاریم کلاس چهارمه جدیدا شده البته قدش خیلی بلنده خداروشکر

خیلی زوده بنده خدا😔دلم واسه این دختر کوچیکا خیلی میسوزه😥

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
نه سخت نبود

جدی یه لحظه حس کردم که از بچگی سریع خانوم شدی😊

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
دخترمنم الان 12سالشه 11ونیم  پریودشد داشتم دیوونه میشدم دکترغددهم بردمش براقدش نگران بودم و هست ...

دکتر در مورد قدش چی گفتن ،احه بعضیا میگن ربطی نداره ژنتیکیه

فقط فکر قدش باش بقیه چیزا حل میشه به مرور زمان. دختر منم ۱۲سالگی پریود شد که اصلا انتظارش و نداشتم. ...

قد بیشتر ژنتیکیه به پدر یا مادرش میره زیاد ربطی نداره 

آخرش با این حجم تاپیک های دروغ و سرکاری شما مجبور میشم عینک ته استکانی بزنم😂😂

واقعا تعجب میکنم از این رفتاراتون!!! دخترتون دقیقا ب موقع پریود شدن!!! چرا باید تدابیر خاصی در نظر بگیرید مگه اتفاق عجیبی افتاده براش؟ بی قراری در دوران پریود کاملا عادیه بهش میگم سندرم pms یا سندرم پیش از قائدگی.....

بجای غصه خوردن سرچ کنید تو نت مطالعه کنید و بدونید چ غذاهایی براش خوبه چ غذاهایی بد...

مادر من ک ی زن قدیمی بود خیلی عادی با این قضیه رفتار کرد و الکی بما استرس نداد هر وقتم پریود میشدم روز اول کاچی میپخت....منم دقیقا 11 سالگی پریود شدم

احساس میکنم خیلی زوده ،هنوز بچست،نمیتونه خودشو جمع و جور کنه

کاش میبردیش قبلش دکتر ک دیرتر بشه

ک قدشم بیشتر رشد کنه

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍