2752
2734
عنوان

انتخاب اسم بچه

119 بازدید | 15 پست

ماه ۶ بارداری هستم و بچم پسره.. واسه انتخاب اسم موندم چی بذارم! یه اسم می خوام که تکراری نباشه تلفظش آسون باشه و واسه بزرگیش خوب باشه و اینکه نتونن واسه اسم یه چیزی درست کنن تو مدرسه مسخره اش کنن. رامین چطوره بنظرتون؟!

سکوت تنها صدای خداست...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سامیار

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
2731

رادمهر. مهرزاد.آیین.

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

راستش خودمم می دونم قدیمیه☹ ولی من ارمیا و آرش انتخاب کرده بودم. به هرکی گفتم ارمیا میگه دختره یا پسر؟😬 و اینکه میگن برای بزرگیش خوب نیس سبکه! واسه آرشم یه حرفی زدن که اگه بمیرمم نمیذارم

سکوت تنها صدای خداست...

رامین خیلی قشنگه

اصلا به این فکر نکن که اسم قدیمی نباشه

وقتی اینا بزرگ بشن همون ارتین و ارمین و امثالهم پره و یه اسم هایی مثل رامین نایاب و زیبا

من از این اسم ها خوشم میاد

اوژن

جان

نیک

نیک ایین

امیروالا

ژوان

صوفی

نرسی

اتیلا

اتش

ایوان

اشور

رامیار

راگر

😁

رامینم انتخاب بابامه.. چون اسم خودم رویاست دوس داشته اسم دادشمو بذاره رامین ولی مامانم به حرفش گوش نداده واسه دوتا نوه ی دیگه اشم یعنی خواهر زاده و برادر زاده ام هرچی تلاش کرد بازم کسی گوش نکرد الانم خیلی دوس داره من بذارم رامین و دلم نمیاد منم حرفشو زمین بندازم طفلی رو

سکوت تنها صدای خداست...

شاهان .آلان.سوران.آریوس .آراز.آوات.ژیوان .ژیار .روژمان .

اسم های کردی هستند و با معنی 

من یک روستایی کردهستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و توی روستا هم ازدواج کردم 💑خیلیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی ،من دهاتی ام ،دهاتی فحش نیست🌷خجالت آور نیست 😊پنجره ی من هرروز رو به کوه و دشت و درخت و رودخونه باز میشه 😍همه ی گنجشک ها و مرغ و خروس ها پایین پنجره به امید خرده نون های من جمع میشن و سروصدامیکنن☺اینجا لذت هایی رو داریم که  محشره !نون و کلوچه های محلی 😍عکس هایی که پشتش دیوار آپارتمانا نیست و تا چشم کار میکنه طبیعته 😊بازی بچها ،لباسهای رنگارنگ...سادگی و صمیمیت ❤براتون دل شاد میخوام ،قلب مهربون ❤براتون یه روز به یادموندنی توی یه روستا میخوام کنار مردمی که انگار از فضا اومدن و رفتارشون  شبیه مردم شهرنیست🌹 
2706