2733
2734
عنوان

بچه ها چن ساله لباس نخریدم بیاین ایده بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 1152 بازدید | 70 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
وا چرا نميخري يعني سخت گير هستي در حدي كه سالي يه لباس بخري؟؟ خوش بحال شوهرتون

منم اينجوري ام چون کمال گرام هيچي نميتونم بخرم

واينکه چادري ام هم بي دليل نيست

چون کسي لباس هامو تشخيص نميده زير چادر

که جديدا يا قديمي😆😆😆😆

من فقط در تلاشم از کسی که دیروز بودم بهتر باشم    من به خودم قول دادم که فیلم های خوب ببنیم کتاب های خوب بخونم و ورزش کنم و غذاهای خوشمزه یادبگیرم و برای بهبود روابط باهمسری تلاش کنم  ونتایجش رو تو وبلاگ شخصی ام ویا صفحه ی نی نی سایت ثبت کنم،به رشته های روانشناسی و علوم سیاسی والهیات و تاریخ علاقه دارم و یکی از هدف گذاری هام گرفتن مدرک تواین چندتا تا رشته است.  آرزو و ثبت اهداف برای هیچ کسی عیب نیست حتی شما دوست عزیز،پس شماهم ازهمین لحظه برای رسیدن به آرزوهاتون تلاش کردن رو شروع کنید،نی نی سایت واقعا اعتیاد میاره اگه منو زیاد تواین سایت دیدید تیکه و کنایه راجب اهدافم آزاده،واقعا بایدمدیرتش کرد جمعه ها تایپیک نتایجم رو میذارم ولی اگه یه تایپیک خوب داشتید و یا دیدید منم تگ کنید،
وای دقیقا منم😂😑

با ماشین میرم جایی برم😶

نخند خاهر اینا داره عذابم میده بخدا

دوس دارم مث بقیه منم همش خرید کنم

بخدا چشام ضعیفه، ی عینک خاسم بگیرم ی هفته کل شهرو گشتم

پیدا نکردم😤

آخرش گفتم ب جهنم میذارم نمره چشمم ثابت بشه بعد عمل میکنم 

اصن تباهم تو خرید😫😫😫😫

نیلوفر(قدبلند1400) عزیزم من خیلی دنبالت گشتم اگه برگشتی بهم خبر بده 
با ماشین میرم جایی برم😶 نخند خاهر اینا داره عذابم میده بخدا دوس دارم مث بقیه منم همش خرید کنم بخ ...

مانتو هات چه رنگيه و مدلشون چيع؟!

من فقط در تلاشم از کسی که دیروز بودم بهتر باشم    من به خودم قول دادم که فیلم های خوب ببنیم کتاب های خوب بخونم و ورزش کنم و غذاهای خوشمزه یادبگیرم و برای بهبود روابط باهمسری تلاش کنم  ونتایجش رو تو وبلاگ شخصی ام ویا صفحه ی نی نی سایت ثبت کنم،به رشته های روانشناسی و علوم سیاسی والهیات و تاریخ علاقه دارم و یکی از هدف گذاری هام گرفتن مدرک تواین چندتا تا رشته است.  آرزو و ثبت اهداف برای هیچ کسی عیب نیست حتی شما دوست عزیز،پس شماهم ازهمین لحظه برای رسیدن به آرزوهاتون تلاش کردن رو شروع کنید،نی نی سایت واقعا اعتیاد میاره اگه منو زیاد تواین سایت دیدید تیکه و کنایه راجب اهدافم آزاده،واقعا بایدمدیرتش کرد جمعه ها تایپیک نتایجم رو میذارم ولی اگه یه تایپیک خوب داشتید و یا دیدید منم تگ کنید،
منم اينجوري ام چون کمال گرام هيچي نميتونم بخرم

آره دقیقا چون اونی ک میخام نیس

وگرنه اگه واقعا خوشم بیاد همون موقع میخرم

فقط من خیلس اسپرت و‌ جوون پسندم امیدوارم به دردت خورده باشه🤣❤️

ایشالا پیدا کنم

برم تو تک تکشون بگردم😂😂😂