2737
2734
عنوان

بچه ها چن ساله لباس نخریدم بیاین ایده بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 1152 بازدید | 70 پست
آره لژ دارم خوبه واسه من ولی من فک میکنم تنوع کاری شهرمون کمه خیر ندیده ها نمیارن جنس خوب

توشهرماهم پي پي سگ هست ولي تنوع نيس

من فقط در تلاشم از کسی که دیروز بودم بهتر باشم    من به خودم قول دادم که فیلم های خوب ببنیم کتاب های خوب بخونم و ورزش کنم و غذاهای خوشمزه یادبگیرم و برای بهبود روابط باهمسری تلاش کنم  ونتایجش رو تو وبلاگ شخصی ام ویا صفحه ی نی نی سایت ثبت کنم،به رشته های روانشناسی و علوم سیاسی والهیات و تاریخ علاقه دارم و یکی از هدف گذاری هام گرفتن مدرک تواین چندتا تا رشته است.  آرزو و ثبت اهداف برای هیچ کسی عیب نیست حتی شما دوست عزیز،پس شماهم ازهمین لحظه برای رسیدن به آرزوهاتون تلاش کردن رو شروع کنید،نی نی سایت واقعا اعتیاد میاره اگه منو زیاد تواین سایت دیدید تیکه و کنایه راجب اهدافم آزاده،واقعا بایدمدیرتش کرد جمعه ها تایپیک نتایجم رو میذارم ولی اگه یه تایپیک خوب داشتید و یا دیدید منم تگ کنید،
با ماشین میرم جایی برم😶 نخند خاهر اینا داره عذابم میده بخدا دوس دارم مث بقیه منم همش خرید کنم بخ ...

منم کفش هام خراب نميشه

چون يادرنميام وياباماشينم

پياده روي هم يه کفس خراب دارم که اون خراب تر شه

من فقط در تلاشم از کسی که دیروز بودم بهتر باشم    من به خودم قول دادم که فیلم های خوب ببنیم کتاب های خوب بخونم و ورزش کنم و غذاهای خوشمزه یادبگیرم و برای بهبود روابط باهمسری تلاش کنم  ونتایجش رو تو وبلاگ شخصی ام ویا صفحه ی نی نی سایت ثبت کنم،به رشته های روانشناسی و علوم سیاسی والهیات و تاریخ علاقه دارم و یکی از هدف گذاری هام گرفتن مدرک تواین چندتا تا رشته است.  آرزو و ثبت اهداف برای هیچ کسی عیب نیست حتی شما دوست عزیز،پس شماهم ازهمین لحظه برای رسیدن به آرزوهاتون تلاش کردن رو شروع کنید،نی نی سایت واقعا اعتیاد میاره اگه منو زیاد تواین سایت دیدید تیکه و کنایه راجب اهدافم آزاده،واقعا بایدمدیرتش کرد جمعه ها تایپیک نتایجم رو میذارم ولی اگه یه تایپیک خوب داشتید و یا دیدید منم تگ کنید،

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا من دوستدارم پوشيه بزنم که لازم نباشه ديگه صورتمم بشورم😆😆😆😆 خداوکيلي من يکي از دلايلي که چ ...

😂😂😂😂😂

نیلوفر(قدبلند1400) عزیزم من خیلی دنبالت گشتم اگه برگشتی بهم خبر بده 
منم کفش هام خراب نميشه چون يادرنميام وياباماشينم پياده روي هم يه کفس خراب دارم که اون خراب تر شه

من تو دوران دانشجویی انقد راه میرفتم ک حد نداش

همون موقع هم کفش خراب نمیکردم

الان ک راه نمیرم کلا😅😅😅

تنها کفشی ک من خراب میکنم تو باشگاس، بس ک فشار میاد ب بدبختا

2731

همزادمي پس

الان مانتوهای مزونی مد شده عزیزم ازاین بلندهای جلو باز 

مانتوهای شاین

مانتوهای طرح داری ک رو استینشون کار شده 

شال و روسری های قواره بلند

رنگ امسال هم آبی کاربنی هست 

کفش و کیفای عروسکی ،من خودم کفش شاین خیلی دوس دارم ازاین برق برقیا🥺😍

شومیز خیلی مده همیشه چندتا داشته باش وقتی مهمون میاد یا میری ی مهمونی خانوادگی یا حتی برا زیر مانتو های جلو باز

ازاین تاپای دکمه دار داشتع باش برای تو خونه یا ارایشگاه رفتنی ک میکاپ میخوای بکنی

نمیدونم دیگه بلوز شلوارای خونگی ست 

لباس زیرای ست یا گیپوری ،شرتای لامبادا

لباس خوابای حریر و گیپور

جورابای لنگ به لنگه الان مده ،جورابای بلند

نمیدونم دیگه شلوارای مشکی ساده ی کمربند میخوره رو کمرشون 

تیکر سربازی شوهرمه(شروع۱۹تیر۹۸)
الان مانتوهای مزونی مد شده عزیزم ازاین بلندهای جلو باز  مانتوهای شاین مانتوهای طرح داری ک رو ...

من قدم کوتاهه

150 ام

مانتو بلند زشت نمیشه واسم

مانتو جلو باز دارم ولی نهایت بلندی تا روی زانو

اگه مدل داری واسم عکس بذاری ممنونت میشم

فقط دقت کن ک قدم کوتاهه هر چیزی نمیتونم بپوشم

مرسی عزیزم 😘😘😘😘

2740