2737
2739
عنوان

عمومی

429 بازدید | 27 پست

خانومایی که اینجا میان میگن کتک میخوریم از دست شوهر ،شوهرمون دوستمون نداره ، پول نمیده ، خیانت میکنه بعد چطور برمیگردی باهاش زندگی میکنین کادو تولد میگیرین کلا دوستش دارین ،بنظرم ادم سرد میشه درست نمیگم نمیتونه محبت کنه 

انسان خوبی باش*ولی وقتت رو برای اثباتش به دیگران هدر نده🌹با افتخار یه شیرازیِ تحصیلکرده  

زندگبه دیگ بالا پایین داره

البته بجز کتک 

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خیانت بدتره 

اره خیانتو کتک

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰

بعضیا عاشقن... بخاطر عشق خیانتو هم میبخشن

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
اره خیانتو کتک

میان امروز تاپیک خیانت فردا تولد اقایی چی بخرم اصلا منطقی نیست

انسان خوبی باش*ولی وقتت رو برای اثباتش به دیگران هدر نده🌹با افتخار یه شیرازیِ تحصیلکرده  
2740
نه جدی میگم 

جدی گفتم....اخه برا منم قابل باور نیست بشه با مردی  که کتک میزنه یا خیانت میکنه اصلا زندگی کرد حالا چه برسه به دوس داشتن وووو

خدا کمک کنه همه رو ایشالله هیچکس نبینه همچین موردایی رو🤦‍♀️

بعضیا عاشقن... بخاطر عشق خیانتو هم میبخشن

منم بد جور عاشق بودم احساس کردم عشقم با دوستم چت میکنه احساسم بهش نصف شد دقیقا

میان امروز تاپیک خیانت فردا تولد اقایی چی بخرم اصلا منطقی نیست

ازدواج کردب؟؟؟

منم بد جور عاشق بودم احساس کردم عشقم با دوستم چت میکنه احساسم بهش نصف شد دقیقا

من دوس پسر قبلیمو دوسش داشتم... همه اخلاقاشو تحمل کردم...بی تفاوتی هاشو، سردیاشو ولی وقتی فهمیدم تو اون سه سال همش بهم خیانت کرده پا رو دلم گذاشتم چون خیلی سخته واسه ی خانم... خیلی... زجرکش میشه ادم بفهمه عشقش بهش خیانت کرده... هی یادش میفته و عذاب میکشه

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

تا حالا اقایون سایت نیومدن بپرسن تولد خانوممه چکار کنم ولی خانوما با همه زجری که از دست مرداشون میکشن بازم در برابرشون ضعف دارن 

ازدواج کردب؟؟؟

من تصورشم برام سخته که طرفم بهم بگه تو چه برسه به کتک وخیانت ......مادرو به عزاش میشونم 

2706