2737
2739
عنوان

بخیه سزارین

446 بازدید | 14 پست

سلام دوستان من یازدهم بهمن سزارین شدم امروز خاستم بخیه هام رو بکشم پرستار نفهم سر گره بخیه رو اشتباهی چید حالا نخ بخیه بیرون کشیده نمیشد گفت تا دوروز صبر کنم ، حالا چی میشه خیلیییی نگرانم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هیچی عزیزم یکمی زخمت جمع تر میشه سرش میاد بیرون
خودتم میتونی تو خونه با موچین بکشی فقط بعدش با صابون بشور و با سشوار خشک کن

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
هیچی عزیزم یکمی زخمت جمع تر میشه سرش میاد بیرون خودتم میتونی تو خونه با موچین بکشی فقط بعدش&nbs ...

اینقد میترسم همش از سر شب تو فکرم ، خانمه هرچی میکشید بخیه اصلا بیرون نمیاد کل بخیه هنوز هست،گره بخیه رو جابه جا چید ای خدا 

بخاطر کوچولوم نمیتونستم برم پیش دکترم گفتم برم بیمارستان نزدیک تره 😫

اینم نتیجه اش!!!!! بچتو بغل میکردی میرفتی

من هردوتا سزارینم رفتم پیش دکترم البته بخیه جذبی بود فقط دو سرش گره داشت گره ها رو کشید

سزارین دومم بخیه لیزری بود

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2738
اینقد میترسم همش از سر شب تو فکرم ، خانمه هرچی میکشید بخیه اصلا بیرون نمیاد کل بخیه هنوز هست،گره بخی ...

نگران نباش نخش خیلی محکمه و زخمت هم باز نیست که عفونت کنه فقط ممکنه بعداً جاش بمونه که اونم ترمیم کننده بزن

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
اینم نتیجه اش!!!!! بچتو بغل میکردی میرفتی من هردوتا سزارینم رفتم پیش دکترم البته بخیه جذبی بود فقط ...

اخه شانس من روز قبلش دوستم بخیه هاشو کشید توی همون بیمارستان کلی هم راضی بود اونوقت من!!!😕

نگران نباش نخش خیلی محکمه و زخمت هم باز نیست که عفونت کنه فقط ممکنه بعداً جاش بمونه که اونم ترمیم کن ...

ینی الان یکی دوروز ک خودش گفته صبر کنم بعد نخ کشیده میشه؟؟

ینی الان یکی دوروز ک خودش گفته صبر کنم بعد نخ کشیده میشه؟؟

به احتمال زیاد هنوز زخمت خوب جوش نخورده که نخ بخیه رو پس بزنه دو روز صبر کنی بهتره

خداخیرت بده خیلی اروم شدم عزیزم

ممنون گلم 💗💗💗 فقط حسابی خودتو تقویت کن و ویتامین سی طبیعی زیاد مصرف کن 

2706