2737
2734
عنوان

کمک

31 بازدید | 11 پست

سلام بچه ها بین چادر مشکی مجلسی یا کارت هدیه ۲۰۰ تومنی کنارش کیک کدوم بهتره برا مادرشوهرم بخرم؟؟؟ تازه۲ماه ازدواج کردم سال اوله دیگه.. بگین نظراتونو خیلی گیج‌شدم ممنون😔😔😔

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکما السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هرچی شوهرت برا مادرت میخره

میدونین دستش بخاطر خرید وسایل تنگه سه،ماه،دیگه،میریم،خونه،خودمون... میدونم‌تو باغم‌نیست به،من گفت،تو تصمیم،بگیر برا مامانم چی بگیریم 

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکما السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد 
2728
چادر مشکیو اگه طرحش و به نظرتون دوست داره بهتره 

خودمم‌همین نظرو دارم ولی اگه داشته باشن چی؟

میدونین دستش بخاطر خرید وسایل تنگه سه،ماه،دیگه،میریم،خونه،خودمون... میدونم‌تو باغم‌نیست به،من گفت،تو ...

عزیز دلم بهش بگو به نظرت خوب نیست جفت بخریم برا مادرامون حواست باشه مادرتو سبک نکنی اگه دستش تنگه برا مادر خودشم نباید بخره

خودمم‌همین نظرو دارم ولی اگه داشته باشن چی؟

اگر چادری باشن چادر که اشکالی نداره حالا نگه میداره هر موقع لازم داشت میدوزه من خودم چادریم دو تا دوخته دارم آماده دو تا هم پارچه کنار گذاشتم 

عزیز دلم بهش بگو به نظرت خوب نیست جفت بخریم برا مادرامون حواست باشه مادرتو سبک نکنی اگه دستش تنگه بر ...

درست میگین باید بهش بگم حتما.. مرسی از کمکتون 

2740
اگر چادری باشن چادر که اشکالی نداره حالا نگه میداره هر موقع لازم داشت میدوزه من خودم چادریم دو تا دو ...

اره چادرین.. رایت میگین فوقش میزارن کنار دیگه.. ممنون از لطفت عزیزم 

ببخشید من نظرم این بود چون از اول خودم مادرمو نادیده گرفتم الآن بعد ۱۰سال میفهمم چه کردم تجربمو برات ...

واقعا ممنون متوجه حرفت شدم عزیزم درست میگین.. لطف کردی که تجربتو بهم گفتی 😘😘😘