2733
2734

من کردم نشد🤦‍♀️

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اسکاات خوبه سعی کن تی ار ایکس بیشتر کار کنی از مربیت بپرسی بهت میگه حرکاتی که برای بزرگ کردن باس.ن  با دستگاه هم جواب میده فقط سنگین نزن دیسک بگیری

شب که می خوابی سعی کن همرو ببخشی⁦ شاید فردایی نباشد🌏🌛⭐ عاشق انسان ها و حیوانات 😍⁦❤️⁩🐕
خیلی کار کردین روش باز نشد؟

عزیزم چنتا ترکم زد پوست اونجا بعدش دیگ باردارشدم ولکردم

ن زیاد کار نکردم ی سال شد

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰
خیلی کار کردین روش باز نشد؟

حداقل باید یکسال کار کنی تا جواب بگیری اما بازم بستگی به عضله هات داره

شب که می خوابی سعی کن همرو ببخشی⁦ شاید فردایی نباشد🌏🌛⭐ عاشق انسان ها و حیوانات 😍⁦❤️⁩🐕
اسکاات خوبه سعی کن تی ار ایکس بیشتر کار کنی از مربیت بپرسی بهت میگه حرکاتی که برای بزرگ کردن باس.ن & ...

من راستش واس اضافه وزنم میرم باشگاه ک لاغرکنم فقط نمیخوام باس ن اب بش ک بدفرم بش