2737
2739

اوفف مال کجاس ک شبا صدای اه اوهشون میاد

ب اسم کاربریم نخندین چون میخواستم بنوسیم پوران و نمونه اش شد این چیزی ک میخونید برای حاجت دل من وخودتون وظهور امام زمان  صلوات یاحمد بخونید  ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مدیر ساختمونه ما زنش ۷ صب مث وحشیا حفاز درشو میبنده میره یا ۷صب توراهرو دادمیزنه دخترشو صدامیزنه.

یک عدد تخس😬       اکانت خاهرمه واگذار شده ب بنده...امیدوارم هرچه زودتر تاپیکاشو پاک‌کنم😬😁
2728
2740

بره منکه دیگ خیلی بده نگم برات نگم

ب اسم کاربریم نخندین چون میخواستم بنوسیم پوران و نمونه اش شد این چیزی ک میخونید برای حاجت دل من وخودتون وظهور امام زمان  صلوات یاحمد بخونید  ممنون

مال ما که تازه دوازده شب به بعد میرن حمام و صدای آب حمام مستر کاملا تو اتاق خواب ماست . البته نمی‌دونم چرا آخر شب میره حمام اونم یه دختر مجرد . صدای راه رفتنش هم که وحشتناکه. متاسفانه درست شدنی هم نیست

مال ما که تازه دوازده شب به بعد میرن حمام و صدای آب حمام مستر کاملا تو اتاق خواب ماست . البته نمی‌دو ...

اره نمیشه گفت بدتر میکنن واسه منم صابخونه ان جرات ندارم بگم باهام لج میشن 

چقد بده ادم بیشعور 

الان داشتن کشتی میگرفتن 

لوستر میلرزع 😖😖

[QUOTE=123644564]اره نمیشه گفت بدتر میکنن واسه منم صابخونه ان جرات ندارم بگم باهام لج میشن  چقد بده ادم بیشعور& ...[/QUOTE

انشالله خودتون صاحب خونه بشین و از شر اینجور آدما راحت شید .