2737
2739
عنوان

مامانا لطفا بیاید

127 بازدید | 25 پست

سلام.دختر من یکسال چهار ماهشه.الان شیر خودم رو نمیتونم بهش بدم.واصلا شیر ندارم. از اول لب به شیر خشک نزده. نه شیر پاستوریزه میخوره نه طعم دار مثل شیر موز ....ماست و پنیر اصلا شیر خشک هم براش خریدم گریه می‌کنه و نمیخوره 

دیگه انقد ناراحتم که نگو‌

لطفاً اگر تجربه ای دارید بگید ممنون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شیر گاو تازه بگیر ن پاستوریزه با عروسک سرشو گرم کن و با شیشه بهش بده اولش اگه خیلی کم بخوره هم اشکال نداره ب مرور بیشتر میشه.میتونی یکم با شکر قهوه ای یا نبات شیرین کنی

شیر گاو تازه بگیر ن پاستوریزه با عروسک سرشو گرم کن و با شیشه بهش بده اولش اگه خیلی کم بخوره هم اشکال ...

شیر تازه هم گرفتم وای من نمی‌دونم چرا نمیخوره 

میریزم تو شیشه شیشه رو پرت می‌کنه و فرار می‌کنه لیوان هم همینطور 

شیرین هم کردم نخورد

2740
شیر گاو تازه بگیر ن پاستوریزه با عروسک سرشو گرم کن و با شیشه بهش بده اولش اگه خیلی کم بخوره هم اشکال ...

هیچ جوره از اول شیشه نخورده و نمیخوره...

تو نمیتونی بری قلبت کلیدش با منه. کاری نکن اخر خط قلب دوتامون بشکنه.خداجونم خودت میدونی چی میخوام، همونی که تو قلبمه🖤
هیچ جوره از اول شیشه نخورده و نمیخوره...

بریز تو لیوان با نی های رنگی.یا تو کاسه های کوچولو. گاهی اوقات تو تنگ های بزرگ آب خوردن برا بچه ها جذابه.یا غلات صبحانه بریز ک شیرو بخوره

بریز تو لیوان با نی های رنگی.یا تو کاسه های کوچولو. گاهی اوقات تو تنگ های بزرگ آب خوردن برا بچه ها ج ...

بلد نیس با نی بخوره...یک سالشه چیزای سفتم میخوره بالا میاره کلا یه وضعیه...

تو نمیتونی بری قلبت کلیدش با منه. کاری نکن اخر خط قلب دوتامون بشکنه.خداجونم خودت میدونی چی میخوام، همونی که تو قلبمه🖤
2706