2733
2739
عنوان

داداشم طلاق توافقی گرفته اما زنش..

633 بازدید | 37 پست

دوماهه بدون اینکه ب ما بگن جداشدن حالا دختره بهش پیام میده اینم میگه دلم میسوزه جوابشومیده مامانم میگه چرا ج میدی میگه مامان ماتوافقی جداشدیم دشمن ک نیستیم نگران نباش برنمیگردم چون اون مخواست من مث همیشه منت بکشم بگم نرو ک گفتم باشه برو بسلامت دلم میسوزه جوابشومیدم مامانم میترسه باز دختره برگرده موندیم چکنیم....

پدرم همه چیزم بود .....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ببخشید دختره چه عیبی داشت ک الان انقدنگرانین؟

جفتشون همو میخواستن ولی هیچکدوم کوتاه نیومذن از خواسته هاشون وغرورشون چهارسال نامزد بودن چهارسالم عروسی کردن همش دعوا همشششش

پدرم همه چیزم بود .....
2740

بزار خود داداشت تصمیم بگیره

دوستان من اینجا یا برای سرگرمی میام یا مشورت‌ سر مسائل جزئی، نینی سایت اتاق درمان نیست!!! خیلی از مشکلات شما که ازم اینجا میپرسید، نیاز به یه مراجعه حضوری و با کیفیت به یه روانشناس خوب داره!!! برای روانتون ارزش قائل شید!!! دانشجوی دکتری روانشناسی بالینی
جفتشون همو میخواستن ولی هیچکدوم کوتاه نیومذن از خواسته هاشون وغرورشون چهارسال نامزد بودن چهارسالم عر ...

شاید حالا جفتشون پشیمون شدن می خوان برگردن شما به جای اینکه کمک کنید بهم برسن نگرانید که با هم اشتی کنن عجبا

والا ادم می مونه تو کار اینا 

اگه هم نمی خوایند دیگه این پیام دادند ها چی دیگه

فقط می خوان خانواده ها رو عصبی کنند 

دختر خالم بنده خدا همینجوری جدا شد خانواده شوهرش سر سه ماه شوهرش زن دادند مادرشوهرش می گفت دیگه نمی خوام یه لحظه این به پسرم نزدیک بشه

بعدا فهمیدیم دختر خالم چه غلطی کرده و حق دادیم به مادرشوهره

حالا حکایت عروس شما چی؟؟؟ 

بزار خود داداشت تصمیم بگیره

من ک دخالت نمیکنم چون ب من مربوط نیست ولی الان هشت ساله همش دعوا چ ناراحتیایی نیاوردن کاش فقط زنذگی خودشون و خراب میکردن... نزذیک بود زندگی منم خراب کنن

پدرم همه چیزم بود .....
2706