2752
2734
عنوان

بیایین بگم امروز چیشد😵😵

268 بازدید | 17 پست

امروز داشتم میرفتم ازمون راهنمایی رانندگی بدم ساعتا ۷/۵ بود بعد ی زمین خالی بین اموزشگاه و خونمن هس گفتم میانبر بزنم از اینجا برم که زودتر برسم . همونجوری که داشتم میرفتم ی جا سنگ ریخته بودن که کسی رد نشه . منم گفتم حالا کی حوصله داره بره دور بزنه از رو سنگا رفتم تا اونور رسیدم یهو دیدم ی سگ جلو پام رو زمین دراز گشیده پاشد خاستم راهمو کج کنم رفتم به سمت راست ی سگه دیگه دراز کشیده بود قلبم اومد تو دهنم . سریع رومو کردم سمت چپ که از اونجا برم ی سگ دیگه😣😣😣اونجا بود . هر سه تاشون تا منو دیدن پا شدن هاپ هاپ کردن .

یاد مامتنم افتادم که میگف اگه از سگ فرار کنی بیشتر دنبالت میکنن . منم یواش یواش رفتم عقبو راهمو عوض کردم .

اونام فقط منتظر ی حرکت از من بودن که دنبالم کنن..

جلو در اموزشگاهم چن تا پسر نشسته بودن منو دیدن😣😥

شمام اگه از این خاطره ها دارین بگین . 

پ.ن. خواهشمندم برا مسیر کمتر هیچ وقت میانبر نزنین 

اللهم عجل لولیک الفرج..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یبار تو کوچه ساعت 7صبح بود یه سگ سیاه از رو به رو داشت میدویید سمتم. منم دوییدم سمتش😂😂 یه لحظه وایساد راهشو کج کرد و برگشت فکر کنم دید اول صبحی باهاش شوخی ندارم

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨
2731

آخی عزیزم😅نترس،سگ ترس نداره،نذار ترست ریشه دار شه😘

با حیوانات و انسانها مهربان باشیم،لطفا حتما😍😘      حامی حیوانات،گیاهخوار😍💪                                  کاربرای گل اگر حیوون تصادفی یا مریض دیدید یا خواستید آگهی واگذاری حیوونای بامزتون رو نشر بدید به دایرکتم تو اینستا پیام بدید👈elqueno1367

😂😂 من یه پسری دنبال سگ کرد سگه اومد تو بغلم جیغ زدم

یبارم یه توله سگ تا در خونه راه افتاد دنبالم هر چند قدم وایمیسادم میگفتم چخه باز نیومد همه نگام میکذدن😂🤦‍♀️

هیچ
یبار تو کوچه ساعت 7صبح بود یه سگ سیاه از رو به رو داشت میدویید سمتم. منم دوییدم سمتش😂😂 یه لحظه وای ...

😂😂😂😂

من از هرچی سگ وگربه و حیوون ونشره است وحشت دارم😦😦

به جزمورچه

کتاب خون های گلم‌ کتابزندگی پس ازمرگ رو اگه نخوندین حتما بخونین😍
تو پروفایلت اون گربه بزرگه چی میگه😂😂😂😂

اون بابای خونوادس 😅😂 کلا بزرگ و کوچیک همه جی جی دوس دارن😹😻

با حیوانات و انسانها مهربان باشیم،لطفا حتما😍😘      حامی حیوانات،گیاهخوار😍💪                                  کاربرای گل اگر حیوون تصادفی یا مریض دیدید یا خواستید آگهی واگذاری حیوونای بامزتون رو نشر بدید به دایرکتم تو اینستا پیام بدید👈elqueno1367

تو پارک بودم با دوست پسرم خلوتم بود

سگه رو صدا زد اومد سمتمون

منم مث چی می ترسیدم 

پریدم بغل پسرع 

قشنگ ازش اویزون شده بودما😅

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

منم 10سالم بودتوروستازندگی میکردیم مامانم گفت برونون بگیربیارتوروستامون پاسگاه بودبایدازاونجاردمیشدم برم نون بگیرم برگشتنی سگشون بازبودافتاددنبالم منم بدوبدونوناروهمروپرت کردم زمین وفرارتاخونه تازه یه لنگ کفشمم جاموندوسط کوچه ک یکی ازسربازااورددادب مامانم😂😂😂

😂😂😂😂 من از هرچی سگ وگربه و حیوون ونشره است وحشت دارم😦😦 به جزمورچه

منم میترسم به خدا. ولی این اینقدر تند داشت میومد که اگر فرار میکردم مطمینم میرسید بهم. گفتم لااقل این تنها شانسمه

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨
2706