2733
2734
عنوان

تغيير اسم فاطمه به نازنين فاطمه

762 بازدید | 19 پست

سلام دوستان مدتيه شناسنامم گم شده ميخوام المثني بگيرم دلم ميخواست اسمم هم عوض كنم اما چون اسماي مذهبي خصوصا فاطمه رو اصلا عوض نميكنن بنظرتون اگه يه نازنين بخوام بهش اضافه كنم موافقت ميكنن؟؟ كسي تجربه اي داشته؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فاطمه خیلی خیلییییییی قشنگ تر از نازنین فاطمه است😐😐😐😐😐

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤

فاطمه قشنگتره

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2738

فاطمه خیلی قشنگتره.چیه آخه عربی و فارسی رو قاطی میکنن؟بنظرم خزه.

از این اسم ذهنیت بدی دارم😐یکی داریم گودزیلا رو گذاشته تو جیب عقبش.هرروز که میبینمش دلم میخواد خفش کنم😩

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی

نه عوص نمیکنن اینجوری اگه اینجوری باشه همه شناسنامه رو گم میکنن راحت تغییر اسم میدن

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!