2733
2734
عنوان

روز تولدم💔😔

320 بازدید | 33 پست

دیروز تولدم بود😔چندروزه با عشقم قهریم فکر میکردم روز تولدم پیام میده آشتی میکنه باهام ولی فقط یه پیام خشک داد که تولدت مبارک😔دیگهم هیچ خبری ازش نیست.دلم بدجورشکسته.شما بودید چیکار میکردید؟اخه اون میدونست من روز تولدم مثل بچه های دوساله چقدر خوشحالم و ذوق دارم ولی با این وجود منو ناراحت تنها گذاشت

تولدت مبارک عزيزم

غصه نخور

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تجربه ب من ثابت کرده دوست پسر یا همان عشق موجود ی است که نباید توقعی از او داشت  پایان

اخه ما فرق داریم.۴ساله میخوایم ازدواج کنیم یسری مخالفتا هست.جالب اینجاست خانوادش هرکدوم دوبار زنگ زدن تبریک گفتن

2728

عزیزم اگر خانوادش 20 بارم زنگ میزدن و کلا دنیا تولدت تبریک میگفت جای تبریک این نمیشد من واقعا درک میکنم  

از دریا نترسانم که من در قلب تو جان میدهم  به امید نابودی کرونای خبیثه منحوسه بیتربیت   دلم واست تنگ شده جونم  
2738

من خو شوهرررررم بود قهر بودیم تبریک نگفت غصه این چیزا رو نخووووور عزیززززززززممممم توووووولدت هزالپاااااران بااااار مبارک‌گلممممم

ان شالله عروسیت😍😍😍😍😍😍♥️♥️♥️♥️♥️♥️

منم مث تو بهمنی ام😍😍😍

خدا 
شما چرا گلم

کلا خودشو میزنه علی چپ..چه تو دوستی چه نامزدی چه الان ک سه ساله عروسی کردیم..

جالش اینجاس منه خر براش سنگ تموم میذاشتم..اما دیگ منم برام مهم نیس

ول کناااااا 

خدا بزرگ بود تو خونه ی ما جا نشد..
میگما احتمال نداره بخواد امروز یا فردا سوپرایزت کنه؟؟شاید برنامه داره

تا حالا تو هیچ موقعیتی سوپرایزی ازش ندیدم😒😒فکر نمیکنم تا این حد مغزش کار کنه.من واسه تولدش نشد اون روز ببینمش اما کیک و کادوشو فرستادم در خونشون که سوپریز بشه😑😩