2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عه چرااا؟  من بار دوم قبول شدم. قلق سرهنگ باید دستت بیاد.هرکدومشون روی ی موضوعی حساسن

هربار عوض شده بودن دفعه اول ماشین خراب بود که بعدش خودشون عوضش کرده بودن.دفعه دوم لحظه اخر خاموش کردم الانم سر موضوعی استرس داشتم یادم رفت دستی بکشم😭😭

💖💖من به تمام خواسته هام میرسم ...چون خدای بخشنده ای دارم 💖💖
2731
کدوم شهری؟ منک همین 4شنبه داشتم رفتم کنسل کردم گفتم یه مدت استرس نداشته باشم بعد برم تمرین شایدم ...

من کامل بلدم مربی میگه صد درصد قبولی

هربار عوض شده بودن دفعه اول ماشین خراب بود که بعدش خودشون عوضش کرده بودن.دفعه دوم لحظه اخر خاموش کرد ...

اکثرا قبل ازمون شهر، ی قرص پروپرانول میخورن اروم باشن.  منم خوردم.   توام ی جلسه کلاس با بهترین مربی اموزشگاهتون بردار تا خوب حرفه ای شی  

اکثرا قبل ازمون شهر، ی قرص پروپرانول میخورن اروم باشن.  منم خوردم.   توام ی جلسه کلاس با ب ...

مربی بهترین مربیه...میگه کارت عالیه استرس هم ندارم اصلا نمیدونم چه مرگم شد..صندلی جلو نیومد کامل سر همون قاطی کردم دستی نخوابونوم

2740
فدای سرت بنظرم روال کارشون اینه منو 5الی 6بار انداختن همون اول نمیدن عزیزم نگران نباش قبول میشی

انشالله...

اکثرا قبل ازمون شهر، ی قرص پروپرانول میخورن اروم باشن.  منم خوردم.   توام ی جلسه کلاس با ب ...

اگه این قرص واسه یه ادم بی اعصاب زود جوش 

مثلا ماهی یکبار استفاده شه بنظرت ضرر داره

راستی تاثیرش چقد بود وقتی خوردی 

اگه این قرص واسه یه ادم بی اعصاب زود جوش  مثلا ماهی یکبار استفاده شه بنظرت ضرر داره راستی تاث ...

اینو دکتر به من تجویز کرده بخاطر تپش قلبم.  اما بدون نسخه هم میشه خرید. اگه خیلی زیاد خورده شه باعث افسردگی میشه   اما اگه ی پرانول ۵ بخوری ماهی یکبار فک نکنم چیزی شه . البته شما بهتره دکتر بری بخاطر زودجوشی و عصبی بودنت. شاید تجویز دیگه ای کنه