2737
2734

به شوهرم گفتم واسه خرید لباس عید بهم 2 تومن بده و گفت باشه

چند روز بعد گفتم خوب پول رو برام واریز کن گفت برم خرید گفت فعلا ندارم خرد خرد بهت میدم 

بعد دیشب خونه داداشش دعوت بودیم و داشتم با جاریم صحبت میکردیم که گفت پول لازم بودیم 5 میلیون از شوهرت قرض کردیم

من واقعاً ناراحت شدم ک چرا به من نگفت و باید از کس دیگ ای بشنوم البته چیزی ب روی شوهرم نیاوردم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من بودم الان شوهرم به علت پارگی ناشی از چنگ و دندون خونه ننش بود چه صبری داری

یه روزی تو بچگیامون رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدانیم آخرین بار بوده 😢 کی فکرشو میکرد یه روزی با آدمهایی حرف بزنیم که شاید تا آخر عمرمون حتی نبینیمشون😍 ستاره مامان کیوانم🐣ستی 77سابقم
2740

اتفاقا الان وقتشه ک بری ب روش بیاری و بگی کارت خیلی زشت بوده ک پنهون کردی نمیدونی وقتی زن داداشت گفت از تو پول گرفتن و من اطلاع نداشتم چقد پیشش خجالت کشیدم ک مثلا من همسرتم ک زن این زندگیم ولی در جریان نیستم حس هیچ کاره بودن بهم دست داد👍

بگذار امیدواری در سیاه ترین روز ها،هنرِ تو باشد🌱

شوهر منم پریروز ۱۵ تومن چک داده داداشش اونم بدون تاریخ بعد اومده به من میگه دادم میگم چرا میگه دلش خوش بشه گناه داره حالا شوهر من داداش کوچیکس اصلا هم با اونا رابطه نداریم. گور پدر دل من

واقعاً کلی کار و خرید دارم بعد گفته شبی 100 تومن بهت میدم خوب اینطور 20 روز طول میکشه

ب.و پولاتو جمع کن یدفه بده مگه الافی هر روز بری بازار تو این سرما و ویروسهای رنگوارنک