2737
2739
عنوان

کارگاه مونته سوری

4671 بازدید | 14 پست
سلام دوستان عزیزی که دوره تربیت مربی مونته سوری و شرکت کردن می تونن بگن کدوم موسسه یوده راضی بودن یا خیر؟ برای شرکت در این دوره کدوم موسسه رو پیشنهاد میدین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما برامون توی دانشگاه یک روز کلاس گذاشتند ویه خانمی که توی این مدارس توی کالیفرنیا تدریس میکرد رو دعوت کردندتوضیح داد چیز خاصی هم نبود اما من از متذ اونها خیلی خوشم اومد
اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجه «
2731
2740
لیلی جان تمام وسایل مونته سوری کامل دارن تو زمینه ریاضیات علوم جغرافی تمرکز کار میکنن من خودم روانشناسی کودک خوندم بسیار تکمیل کارشون بدون اغراق بهترین مهد های کودک از زمان بارداری زیر پا گذاشتم سلاله بی رقیبه دخترم تا امسال که پیش دبستانی بود اونجا بود الانم ریاضیاتش در حد سوم دبستانه بدون فشار همه چیز با ارامش بازی
برگزاری کلاس های مربیگری مونته سوری در تاریخ های 17،18،24،25 اردیبهشت از ساعت 9 الی 17 بعد ازظهر. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09122112863 تماس حاصل نمایید. لازم به ذکر است در صورت رضایت از عملکرد شما در کلاس امکان همکاری وجود دارد.