2733
2734

دیشب یه کم سرما خورده بودم بدن درد و تب اینا داشتم ، امروز حالم خوب شد ولی گفتم بزار یه دکتر برم 

الان رفتم بهش گفتم تبمو بگیر یهو برداشت ازین تبسنج هایی که میزارن زیر زبون برام گذاشت 

روم نشد اون لحظه بگم اینو نزار آخه اصلا فکرشم نمیکردم چون معمولا دستگاه دارن همشون که تب رو بسنجه

بعدش بهش میگم این بهداشتیه؟ میگه معمولا بعد از هر استفاده با پنبه الکلی تمیز میشه 

بعد برداشت یه پنبه رو کشید بهش و تمام 

آخه با یه پنبه الکلی که استریل نمیشه که!!!! 

تازه برگشته میگه چرا اصرار داری تبت رو بگیرم میترسی کرونا داشته باشی😐😐😐😐 

جالبه اصلا تب هم نداشتم.... 

خیلی ترسیدم  دارم از استرس میمیرم 

ایییییینهمه مراقب بهداشت باشی و بعدش بخوای بری دکتر که خیالت راحت باشه بعدش بدتر دکتر باعث عذاب و استرست بشه 

فکر کن الان به خاطر خطای انسانی من کرونا بگیرم😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

اره الکل استریل میکنه ولی ما تو زایشگاه میگیم هرکی براخودش باید داشته باشه.

ولی من خودم این مدل استریل کردن بدلم نیست

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
2706