2737
2734
عنوان

تو رو خدا کمک کنید

3072 بازدید | 66 پست
امروز جواب آز غربالگریم رو گرفتم و دکتر بهم گفت که کانال نخاعی نی نی بازه یعنی چی؟
برام سونو نوشته که 1 شنبه انجام میدم وای تا اون موقع دق میکنم
Lilypie Pregnancy tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگه دکترت درست تشخیص داده باشه نی نی اسپاینا بیفیدا داره.امیدوارم اشتباه تشخیص داده باشه چون وقتی بچه به دنیا بیاد خیلی سختی میکشید به خاطر عفونت قسمت باز مونده و...معمولا به خاطر کمبود اسید فولیک بوجود میاد تو توی سه ماهه اول. اسید فولیک نخوردی؟
علیرضا,انگور یاقوتی مامان(غوره سابق) 25شهریور ماه 92 همزمان با تولد امام رضا به زندگی یکنواخت من پا گذاشت و با دست و پاهای کوچکش تحرک و عشق دوباره به زندگی من آورد.

2740
خب البته نمیشه همیشه به غربالگری اطمینان کامل کرد انشاله که درست نیست.ولی اون قسمت از کانال نخاعی که باز مونده هیچی روش نیست.یعنی پوست و استخون نداره.با یه ماده ژله ای پوشونده شده.اگه خدای نکرده بیرون زدگی نخاع داشته باشه خطرناک تره.ولی اگه فقط باز مونده باشه بهتره.اون قسمت که بازه ممکنه دچار عفونت بشه.باید خیلی از بچه مراقبت بشه.ببخش که رک حرف زدم ولی تو غربالگری از هر صد تشخیص حدود دو تا سه تا درسته.فقط سعی کن به موضوع فکر نکنی و خودت رو حسابی تغذیه کنی و آرامش داشته باشی.تا دکتر تایید نکنه هیچی نیست.
علیرضا,انگور یاقوتی مامان(غوره سابق) 25شهریور ماه 92 همزمان با تولد امام رضا به زندگی یکنواخت من پا گذاشت و با دست و پاهای کوچکش تحرک و عشق دوباره به زندگی من آورد.

حقیقت درباره درمانش هنوز نخوندم.اول بارداری خیلی درباره نقص کانال عصبی مطالعه می کردم.این مورد یه مورد نسبتا شایع توی نقص کانال عصبی هست ولی خیلی بهتر از موارد دیگه هست مثلا مننگوسیل یا آنانسفالی که بچه اصلا شانس زندگی نداره حتی اگه زنده بدنیا بیاد.تو این مورد بچه میمونه و مشکل عقب ماندگی و... هم نداره.فقط باید به شدت مراقب عفونت بود.