2737
2734
عنوان

بارداری سوم .

240 بازدید | 21 پست

سلام دوستان عزیز من ۳۲ سالمه و یه دختر ۹ ساله و یه پسر پنج ساله دارم .همسرم چند وقته که اصرار به بارداری مجدد داره اما من اصلا دوست ندارم و هر دلیلی میارم باز هم هر کاری میکنه تا راضی بشم اما واقعا در توانم نیست چه طور راضیش کنم یا چه رفتاری کنم که قانع بشه .از نظر مالی هم خدا را شکر جایگاه خوبی داریم.

تمام سختی هاش و درد و زایمان و پوکی استخون به پای توئه عزیزم

اصلا من جای بودم راضی نمیشدم 

دوتا دارید دیگه

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ

خوبه که من دوس دارم😍 اختلاف سنیشون هم خوبه... جنسیت هم که از هر دوش دارید

دخترتون کلی کمک حالتون میشه، مخصوصا اگه علاقه داره

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه از نظر مالی تامینین مشکل کجاس یکم بهش فک کن امادگی روحی پیدا کنی 

در غیر این صوزت قانعش کن که توانشو نداری

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
2731

منکه سومی و باردارم 

دوست عزیز من اگه یاد بگیری تو مسائلی که به شما مربوط نیست قبل اعلام وجود به خودت بگی*به من چه * دیگه کسی بهت نمیگه **به  تو چه**. یادبگیر خودت احترام خودت و نگهداری ☺️من از سال ۸۷ اینجا عضوم کاربریم {کیاناز} بود و از سال ۹۴ نیامدم و الانم کاربریم و پس نمیده ،نی نی یار هم جواب نمیده😐😕
تمام سختی هاش و درد و زایمان و پوکی استخون به پای توئه عزیزم اصلا من جای بودم راضی نمیشدم  دو ...

دقیقا عزیزم اصلا منم زیر بار نمیرم اما سه ماهه مدام همینو میگه.خسته شدم به بارداری فکر میکنم اعصابم به هم میریزه فکر میکنم همه مسخرم میکنن از نظر روحی داعونم

2740
منکه سومی و باردارم 

ماشاءالله خیلی هم خوشحال میشم خانمهایی با این اراده و انقدر قوی را میبینم خدا براتون حفظشون کنه اما من نمیدونم چرا انقدر عصبی میشم حتی بهش فکر میکنم

ماشاءالله خیلی هم خوشحال میشم خانمهایی با این اراده و انقدر قوی را میبینم خدا براتون حفظشون کنه اما ...

من دومی عید 2سالش تمومه.با اینکه شیطونه ولی چن ماه اقدامیم ک نشده باید برم دکتر خدا کنه بشه ماه جدید دیگه خسته شدم

2706