2703
2713
عنوان

دختر عمه ی متوهم من 😂😂

811 بازدید | 38 پست

دختر عمه م ازدواج کرده تک دختر یک خانواده پولدار بود و کلی کلاس میذاشت جوری که وقتی من 24 ازدواج کردم با شوهرم کلی اح و پیف میکرد که چجوری تو این سن با همچین کیس هایی ازدواج میکنید درحالیکه شوهر من مهندس و از یک خانواده سرشناسه همه مون منتظر بودیم ببینیم مژگان بالاخره با کدوم دکتر شهر ازدواج میکنه یدفعه تو 21 سالگی درحالیکه هنوز فوق دیپلم شو نگرفته بودبا یک پسر دیپلمه ی صافکار( بدون توهین به همه صافکاران محترم )  خیلی سطح پایین ازدواج کرد که شب عروسی ش روش نمیشد خانواده طرف رو نشون کسی بده .. حالا تو جاده با ماشین باباش میرفتن سرعت شون زیاد بود چپ کردن زنگ زدم حالشو بپرسم همینکه گفتم خوبی ؟ گفت آره ما که خوبیم ولی لعنت بر چشم شور مردم که نمیتونن خوشبختی منو ببینن همه ما رو چشم زدن هر کی منو میبینه میگه خوووش بحالت و.... بعدم گرفته به خودش و شوهرش کلی دعا و چشم زخم آویزون کرده😂😂😂 خدایا اینو شفا بده بی نوبت ..بیاین بگین با اینجور ادما چکار کنیم 

آرامبخش ها حافظه ام را پاک کرده اند ..اما     دلم میگوید من کسی را بسیار دوست میداشتم...

هیچی ی لبخند بزن بگو کاری نداری دلبندم خدافظ

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

فقط دايوررررت ماهم زياد داريم ازاين موردا

وقتي ب عقب برميگردم حالم از خودم به هم ميخوره با ضعفام و كمبودام و بچه بازيام گند زدم به كل زندگيم حتي به آيندم😔😔                                                   نميدونم ازخودم بايد شاكي باشم يا از خدا ولي اينو خوب ميدونم كه با٢٠سال سن تحمل اين همه فشار عصبي ومالي واقعا خيلي سخته😭😭                                                       واقعاتنهام...دلم ميخاد برم يه جايي كه هيشكي نباشه. كسي رو ندارم بهش تكيه كنم درد دل كنم و دركم كنه خسته م ازاين همه بي كسي وسختي                                       اگر دوست داشتين براي حاجت دلمو ب ارامش رسيدنم صلوات بفرستين😔🙇🏻‍♀️
خوش به حالش عقل نداره دختر عمت    

واقعا بخدا راحته ...باور کنید تلفن رو قطع کردم خودم کلی خندیدم😂

آرامبخش ها حافظه ام را پاک کرده اند ..اما     دلم میگوید من کسی را بسیار دوست میداشتم...
2714
چقدر حرص درارن اينجور ادما

اصلا یک چیز عجیبی ببینید چکار میکنه مثل شوهرندیده ها حال ادم رو بهم میزنه 

2706