2737
2739
عنوان

کیا فیلم ترکی لروکس رو میبینن ؟؟؟

582 بازدید | 12 پست

میدونین ساعت چند نشون میده و تکرارش ساعت چنده؟؟؟

یہ مورچہ افسردگے میگیرہ😪 ازش مے پرسن چتہ ؟ مے گہ :هفت سال عاشق یکے بودم آخر فهمیدم چایے خشکہ😭😂  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فیلم خوبیه؟

تازه دارم دنبال میکنم زیاد صحنه دار نیست خداروشکر یه قسمتو دیدم خوشم اومد ولی نمیدونم کی پخش میشه تکرارش

یہ مورچہ افسردگے میگیرہ😪 ازش مے پرسن چتہ ؟ مے گہ :هفت سال عاشق یکے بودم آخر فهمیدم چایے خشکہ😭😂  
من شنیدم از ۵ اسفند شبکه جم تیوی ۹ شب قراره بده

اها اخه شبکه ریور زودتر داره نشون میده 

2738
سلام از کدوم کانال میبینی ریور اچ دی الان تموم شد

همون ریور دیدم که تموم شد دبگه نمیدونم کجاها باز نشون میده 

دختر سفیرو ببین عالیهههه شبکه star tv  میده دوشنبه ها

دختر سفیرو از دوستام شنیدم که میگن خوبه ولی شبکشو نداریم کلا ماهوارمون یسری شبکه هاش پریده ولی استانبول ظالم میبینم فوق العادست 😢😁😁 

اها اخه شبکه ریور زودتر داره نشون میده 

اره دیدم ولی چون از اول ندیدم میخوام از شبکه جم ببینم 

بیایید متحد شیم برای اونایی که تو اینستا هرزگی تبلیغ میکنن گزارش بزنیم نسلشون منقرض بشه