2737
2739

چند دقیقه پیش یه تاپیک زدم راجب مشکلاتی که برای دخترم پیش اومده اکثرا گفتن مدرسه رو عوض کنم

دخترم از پیش دبستانی تا الان تو این مدرسه بوده همه بچه ها رو میشناسه و چون ادم ساکتیم هست خیلی میترسم مدرسشو عوض کنم میترسم دیگه اونجا خیییلی خیلی تنها بشه

مدرسه بچتونو عوض کردین تاحالا مشکلی پیش نیومد؟🤔😣

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ربطی به مدرسه نداره گلم 

با اطمینان میگم 

به معلم هم همینطور 

این یه اجتماع کوچیکه، خودش باید از پس خودش بربیاد 

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺

من خودم عوض کرده بودم قبلا 

اتفاقا از نظر خودم خوب بود

از خود بچت نظر بخواه ایندشو هر جور خودت می خوای نبر جلو 

ببین اونم چی می خواد 

اگر دیدی دلیلش خیلی غیر منطقیه اون وقت رو عوض کرون مدرسش تردید نکن

و البته البته البته اگر واقعا به نفع و پیشرفتشه دیگه اجباراً باید عوض شه مدرسش تا هنوز زوده 

ادم شادزیستیم و دیگران رو هم شاد میکنم خدا منو ازتون نگیره😂❤️/کاربر از سال 96😎 تا حالا کلی کاربری ترکوندم/ لطفا برای درست شدن کارام و سلامتی خانوادم صلوات بفرستی ❤️

من اون یکی تایپکتون بودم ولی این موقع سال عوص کردن مدرسه کار درستی نیست برو مدرسه اگر مشاور داره با اون صحبت کن اگر نداره با خود معلمش حرف بزن وشرایط دخترت رو بگو ولی طوری حرف نزن که یه موقع معلم سرلج بیفته واوضاع بدتر بشه

2738

منم دخترم کلاس ششم ولی معلماش خیلی خوبن فقط هم کلاسیاش تو جمعشون راهش نمیدادن کلاسشو عوض کردم کلی دوست پیدا کرد

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)

گلم بهتره ببریش پیش ماور یا روانشناس کودک تا دلیلشو بفهمی شاید دخترت منزویه استرس داره یا هر مشکل دیگه ایی با عوض کردن مدرسه بدتر میشه اول با متخصص مشورت کن دختر من استرس داره من دو حلسه بردم دیگه زمستونپشد نشد برم قراره از خرداد ماه ببمرش خودشم دکتره بهداشته رایگانه اما واقعا تاثییرش خوبه