2733
2734

سلام خانمای گل به راهنمایی نیاز دارم

دخترم هر روز که از مدرسه بر میگرده ناراحته

مدرسه اصلا بهش خوش نمیگذره از یه ور احساس تنهاییشه و بقیشم مسخره کردن بچه ها

هر روز به خاطر یه چیز یه بار به خاطر لاغری یه بار به خاطر ساکتی و ...

دخترم حساسه اما به هر حال دلم براش میسوزه

امروز میگه کل بچه ها رو زمین نشسته بودن رفتم پیششون معلم گفت آخیی اینم اومد نشست

خب مگه چه فرقی داره که اینقد براش عجیبه!

یا از یکی سوال میپرسه جوابشو نمیده

زنگ تفریحا هم تنهاس

خیلی دلم براش میسوزه میترسم اخر از دست بچه ها و مدرسه افسردگی بگیره

لطفا ایده بدین چی کار کنهم😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

از معلمشون بپرس تو کلاس چطوره رفتارش

نمیشه همه باهاش بد باشن که

پناه میبرم به خدا از عیبی که امروز در خود دیدم و دیروز دیگران را برای آن عیب ملامت کرده ام... در سرزنش کردن محتاط باشیم وقتی نه از دیروز کسی خبر داریم و نه از فردای خودمان...💙
2738

معلم‌نفهمه بیشعور ب جا اینکه بره بچه رو دستشو بگیره بیاره خودش

ب بچه میگه اخی؟؟؟؟

غلط کرده میگ اخی 

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚

شما باید اعتماد بنفسشو ببری بالا.

از ش تعریف کن.دعواش نکن.از بدی لاغری پیشش نگو.

همش بهش بگو خوشگلی .بانمکی.خوش تیپی...

خدا رو شکر که خدا یه همچین دختری به من داده.....

همیشه هم بگو حرف بقیه مهم نیست ....

در آخر هم برو مدرسه و با معلم ش صحبت کن.

😍خدایا خیلی دوستت دارم😍

عزیزم باید ریشه مشکلو پیدا کنی برا این کار بهتره بری با معلمش صحبت کنی اون خداقل ۱۰۰ تا بچه دیده و رفتارهاشون دیده.... بپرس بگو دخترم تو کلاس و مدرسه چه جوریه راضی هستین ازش؟؟

ببین چی میگه .... نظرش چیه در مورد دخترت و رفتارهاش....

اگر از نظر اون مثبت و عادی بود مثل همه بچه ها میدیدش...

رو اعتماد به نفس دخترت کار کن 

بچه به خاطر اینکه از یه چیزی بدشون میاد هی ازش بد میگن تا شما اون چیز و عوض کنید و دورش کنی اول ببینید واقعا اینطوره

پناه میبرم به خدا از عیبی که امروز در خود دیدم و دیروز دیگران را برای آن عیب ملامت کرده ام... در سرزنش کردن محتاط باشیم وقتی نه از دیروز کسی خبر داریم و نه از فردای خودمان...💙
2706