2733
2739

خیلی راضی ام😐

الهی عظم البلاء''..خدایاگرفتاری بزرگ شد..".وانت المستعان...وتویاری دهنده ای...🌸خدایا منم مادر بشم ب زودی...منتظرم نزار🌸تویی ک الان داری امضام رو میخونی...✅برا حاجتم یدونه صلوات میفرستی؟ممنون💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جمع جور خوبه ولی من دوست ندارم

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭
2731
2740

من دارم. ازشون راضی نیستم. وقتی مهمون روش چایی میذاره اگه دست و پاش اتفاقی بخوره به عسلی ممکنه برگرده یا تکون بخوره. چون پایه هاش ظریفه. من از ترس اینکه فرشام لک چایی نیفته اصلا نمیارمش. 

خودمم دوست نداشتم، ولی مجبور بودم دیگه😑

اشکال نداره عزیزم..مبارکت باشه..من چون دوست دارم خونم شلوغ باشه بر عکس خیلی از خانوما..ولی بعضیا دوست دارن خونشون خلوت باشع

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭