2733
2734
عنوان

اینجا دکتر یا کسی ک بتونه جواب آزمایش رو بخونه هست +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1056 بازدید | 41 پست
چته؟؟ دارم سوال میکنم چون خودمم فیبروم دارم میخوام بدونم مشکلش چی بوده عمل کرده  بدم میاد الکی ...

میدونم قصد همتون کمک کردنه ازتون ممنونم خودتونو ناراحت نکنید

🌟❤♥کاش میشد پشت دستهای خدا را بوسید🌟❤♥
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
فیبروم تو اون ناحیه ای که ایشون جراحی کردن نیست داخل رحمه.

من اصلا اونجاشو نخوندم 

اصلا تخصصی هم در این زمینه ندارم صفحه قبلم بخونی نوشتم من فقط یکی دو کلمه رو خوندم معنی جالبی نداشت

اینکه شما بپری وسط تخصص بپرسی عجیبه وقتی اصلا پستای من جوری نبود که ادعای متخصص بودن داشته باشم 

در کل سعی جایی اظهار نطر کنی که بهت مربوطه 

روزت خوش

🔵🔵🔵وزن اولیه 

سلام آیلین جون امیدورام حالت خوب باشه من معصومه هستم همونکه سال 96-97 با هم باردار شده بودیم من داستان زندگیمو نوشته بودم اما پروفایلم ترکید و من دوستانمو گم کردم الان یه تاپیک دیگه دارم تازه چشمم افتاد به تاپیک قبلی خودم و اونجا دیدمتون که نظر داده بودید گفتم بیام حالتونو بپرسم  لینک این پستی که پایین میزارم مربوط به شماست

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1530095/شاید-براتون-تکراری-باشه-اما-بعضی-دوستان-ازم-خواستن-بزارمش?postId=55110845

سلام آیلین جون امیدورام حالت خوب باشه من معصومه هستم همونکه سال 96-97 با هم باردار شده بودیم من داست ...

سلام خوبین من این کامنت شمارو تازه دیدم عزیزم امیدوارم خوشحال باشی

دقیق یادم نمیاد چجوری باهم آشنا شدیم ولی لینکی ک گذاشته بودین رو باز کردم و از کامنتم فهمیدم بهتون حس خوبی داشتم❤️🥲

من بعد ازین تاپیک درمان شدم ولی پارسال دوباره عود کرد و عمل شدم و شیمی درمانیم هفته پیش تموم شد ولی ماه آخر درمان خودم یعنی یک مرداد فهمیدیم دخترمم ب سرطان خون مبتلا هست😔😔😔

برای دخترم دعا کنید ک عوارض داروهای شیمی درمانی روی بدنش خیلی کم باشه و آسون بگذره براش🙏🙏

سلام خوبین من این کامنت شمارو تازه دیدم عزیزم امیدوارم خوشحال باشی دقیق یادم نمیاد چجوری باهم آشنا ...

الهی بگردم عزیزم چقد ناراحت شدم خوشحالم که خودت خوبی ولی در مورد دخترت مطمئن باش خیلی زود خوب میشه چون شنیدم بچه هایی که دچار سرطان خون میشن بدون شک خوب میشن همسایه مامانم دخترش توی کوچیکی سرطان گرفت اما بعد از دوره درمان خوب شد

الهی بگردم عزیزم چقد ناراحت شدم خوشحالم که خودت خوبی ولی در مورد دخترت مطمئن باش خیلی زود خوب میشه چ ...

ان شاءالله توکل ب خدا ممنون عزیزم