2737
2739
دوستان ، من الان آمپول پرولتون میزنم و ایزوکسوپرین می خورم، خیلی حالت تهوع دارم، همه اش حالم بهم میخوره،میخواستم ببینم میتونم دیمترون هم بخورم ? کسی تجربه آشو داشته? به دکتر دسترسی ندارم بپرسم . کسی قبلا دکترش بهش داده ? خواهشها بهم کمک کنین حالم خیلی بده
ضحک ربنا من قنوط عباده وقرب غیره
خداوند از نا امیدی بنده هایش خنده اش می گیرد
رسول اکرم (ص)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین پرولوتون روکه حتما باید بزنید چون هورمونه وبرای جلوگیری ازلکه بینی وسقط هست ایزوکسوپرین هم برای جلوگیری ازانقباضات رحم وزایمان زودرس هست ولی دیمیترون ب ای حلوگیری ازتهوع هست اگه بتونی جایگزینش زنجبیل یا ویتانین ب 6 یا نوروبیون بزنی بهتره
پدربزرگم به نان می اندیشید ..پدرم به آزادی و...من اکنون به نان وآزادی.....
2728
باید تهوعت تموم شده باشه چراهنوز تهوع دارید؟؟ من بهت توصیه می کنم یه چندتا امپول نوروبیون بگیر خارجی هفته ای یکی بزن تاثیرس بیشتره تا دمیترون یاچای زنجبیل بخور اون هم بهت کمک می کنه
خوب پرولوتون یکن دوزش بالاست دکترت باید شیاف سیکلوژیست یا امپول پروژسترون برات اوردر می داد که بخاطر دوزبالاش تهوع نگیرید ولی الان مهم اینه شما نیاز بدنت به مروژسترون خیلی مبرم وضروریه
2740