2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یکی از دوستام داشت راضى نبود ولی چیز بیشتری نمی دونم تو دیجی نظرات زیرش بخون

مرسی عزیزم توی دیجی کالا باهاش آشنا شدم

خونه مون فرش نیست اکثرا خوندم با فرش مشکل داره

ولی چون دور و بر ندیدم میخوام تحقیق بیشتری کنم 

فکر کنم مناسب خونه ای باشه که خیلی شلوغ نباشه، منظورم‌مبلمان و فرش و اینجور چیزاست

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
فکر کنم مناسب خونه ای باشه که خیلی شلوغ نباشه، منظورم‌مبلمان و فرش و اینجور چیزاست

خونه ما کلا خلوته حتی فرش خاصی هم پهن نیست راحت میتونه بره بیاد ولی در مورد مدل و مارکش هنوز نتونستم تصمیم بگیرم

صدف بیوتی داره خیلی تعریف میکنه ولی از نظر من خیلی مکش نداره خودش هم یک جارو دیگه گرفته بود میگفت خی ...

من جارو برقی خیلی خوب و جارو شارژی دارم ولی چون ریزش مو دارم اسیرم همه اش باید جارو بدست باشم میخوام ازینا بگیرم فقط بگم عزیزم دنبال من بیا موهامو جمع کن 😅

2738
من میخوام بخرم برا مادرشوهرم اگه کسی بود بی زحمت منم لایک کن بخونم

توی دیجی کالا داره نظراتشون رو بخون

اگه خونه شون فرش داره یا شلوغه یکم شرایط سخت میشه

من چون ریزش موی زیاد دارم از جارو کشیدن خسته شدم

توی دیجی کالا داره نظراتشون رو بخون اگه خونه شون فرش داره یا شلوغه یکم شرایط سخت میشه من چون ریزش ...

فرش داره 

از طرفی هم دستش درد میکنه نمیتونه جارو کنه😞

با دیدن برنامه های صدا و سیما فهمیدم کرونا یکی از ویتامین های لازم بدن  
خونه ما کلا خلوته حتی فرش خاصی هم پهن نیست راحت میتونه بره بیاد ولی در مورد مدل و مارکش هنوز نتونستم ...

اگر اینطوره خوبه پس

شیاوومی فکر کنم خوب باشه

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
توی دیجی کالا داره نظراتشون رو بخون اگه خونه شون فرش داره یا شلوغه یکم شرایط سخت میشه من چون ریزش ...

قبل از خرید جارو حتما ریزش مو رو هم درمان کن😐