2733
2734
خب دیگه خود کرده را تدبیر نیست من اروم بودم همیشه شاید،باورت نشه ولی بچم از همون روز دوم نوزادی ۱۰م ...

آ ره

منم دوتا بچه م آ رامش داشتم الان ده ساله و هفت ساله ن 

اگه بدونی یک شب اینا بیدار نبودن

از شیر گرفتمشون مثه گل آ روم ، جیک نزدن

پوشک و...

همه چی آ روم

ولی بچه دیگه مو که شیر دهی جوش میزدم

عین وحشی هاست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من نگران بارداری دومم اخه چند باری تو روز پسرم شیطنتای عجیب میکنه منم عصبی میشم چون اقتضای سن خودشه ...

آ ره عزیزم

یس مقلب القلوب 

ذکر یا علی

جوشن مبیر

تا میتونی قران بخون

تا میتونی

بعد نتیجه شو میبینی

بعد تو سن بلوغ که هورمونها شروع میکنه به پخش شدن و دیدی دخترا یکم چاق میشن و فلان

اون قرانایی که خوندی اثرشو میذاره 

بچه ت هرز نمیره بچه ت آ رامش داره و....

آ ره منم دوتا بچه م آ رامش داشتم الان ده ساله و هفت ساله ن  اگه بدونی یک شب اینا بیدار نبودن ...

خیلی سعی میکنم برا دومیم اروم باشم ولی بیفایدس این فسقلی اولی تازه وارد برهه لجبازی شده سعی میکنم ارومش داشته باشم بدتر نشه کاملا حس میکنم عصبی میشم

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
آ ره عزیزم یس مقلب القلوب  ذکر یا علی جوشن مبیر تا میتونی قران بخون تا میتونی بعد نتیجه ش ...

هر روز عصر انبیا انشقاق فجر محمد میخونم ولی سعی میکنم بیشترش کنم گناه داره بچم یوقت کولیکی نشه عذاب بکشه

جوشنو وقت نمیکنم بخونم ان شاءالله صوتشو صبحا میزارم براش

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2740
خداحفظش کنه بچه ها تو این سن لجبازن

دقیقا تنها مشکلش لجبازیه اتیش میسوزونه ولی خرابکار نیست خدا بهم قوت بده مراقب هردو باشم

احساس میکنم چون اولشه یکم گیجم قلق ندارم اخه بیشتر اوقات یادم میره دومی هست تغذیمو متفاوت کنم 

هر روز عصر انبیا انشقاق فجر محمد میخونم ولی سعی میکنم بیشترش کنم گناه داره بچم یوقت کولیکی نشه عذاب ...

بذار گلم

هر کار از دستت بر میاد بکن

که نتیجه شو میبینی

خدا آ دم های بد رو هدایت کنه

من شوهرم سر بچه سومم زجرم داد 

یه بچه واقعا عصبی دارم فعلا 

پوشکشو حتی نمیذاره عوض کنم

بذار گلم هر کار از دستت بر میاد بکن که نتیجه شو میبینی خدا آ دم های بد رو هدایت کنه من شوهرم سر ...

دقیقا سره همین قضایا خواهر زاده اول کولیک شدید بود الان مشکل کلامی داره خیلی باهوشه ولی کلامی عقبه

وای چکار شد بالاخره چون من بچه م نمتونه حرف بزنه

فعلا میبره گفتارردرمان ولی خیلی مبهمه لغاتی ک میگه سخته فهمیدنش

😢😢 چند سالشه چجوری فهمیدین مشکل داره؟ از چه سنی ؟

۳سال دو ماهه

از دوسالگی ب بعد معلوم بود نمیتونه لغاتو با مفهوم بگه چندجلسه رفت گفتار درمان یکم بهتر شد الان میره ی مهدی ک وابسطه ب همون گفتار درمانیه

2706