2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

من سه تا بچه دارم

تو حاملگیم و شیر دهیم آ رامش داشتم دوتا شونو بچه هام فوق العاده بودن

یکیشونو تو شیر دهی شیر رو با جوش قاطی کردم دادم بچه خورد 

اگه بدونی چقدر واسه همه چیش اذیتم میکنه

2738

معمولا تو این سن باید بخوابه راحت.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

رای گریه و بی خوابی و بیتابی کودکان اسامی اصحاب کهف بسیار مجرب است که اسامی اصحاب کهف را بر کاغذی نوشته و زیر سر کودک گذاشته شود و اسامی آنها عبارتند از:

مکسکمینا، تملیخا، مکسلمینا، ملیخا، مکسینا، مرطوس، بوانس، اربطانس، اونس، کیدسطینوس، قطمیر

در روایتی اسامی آنها چنین آمده است:

یلمیخا،مکسملینا، مثلینا، مرنوش، برنوش، شاذنوش، کفشططیوش، قطمیر

دخترم تمام زندگیم 
نه نداره چکارش کنم. حاملگی داعونی داشتم پر ازادعوا خدا نگدره از مادرشوهرم شیردهیم که پر از ا ...

عزیزم نفرینشون نکن

فایده نداره

خدا آ دمهای بد رو هدایت کنه

فقط یس بخون بذار اونم بشنوه اگه اعصاب نداره خودت بخون

اگه هنوز شیر میخوره ازت جوشن کبیر هم بخون روزی یکی

بعد ذکر مقلب القلوب بخون 

کم کم آ رامش میگیره ان شالله

نه نداره چکارش کنم. حاملگی داعونی داشتم پر ازادعوا خدا نگدره از مادرشوهرم شیردهیم که پر از ا ...

خب دیگه خود کرده را تدبیر نیست

من اروم بودم همیشه شاید،باورت نشه ولی بچم از همون روز دوم نوزادی ۱۰میخوابه۷بیداره قبلا مابین برا شیر بیدار میشد الان دیگه نه البته از زمان دندون دراوردن باید فاکتور بگیرم ک بد خواب میشد چند روزی

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
عزیزم نفرینشون نکن فایده نداره خدا آ دمهای بد رو هدایت کنه فقط یس بخون بذار اونم بشنوه اگه اعصاب ...

من نگران بارداری دومم اخه چند باری تو روز پسرم شیطنتای عجیب میکنه منم عصبی میشم چون اقتضای سن خودشه مجبورم تحمل کنم خیلی میترسم خدایی نکرده بچم کولیک عصبی بشه یا نق نقو سوره های روتن بارداری روومیخونم چیز دیگه سراغ داری 

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2706