2733
2739
عنوان

عاشق پدرم و مادرم هستم ولی

737 بازدید | 39 پست

از سر شبی دلم پر آمدم تو سایت انرژی مثبت دادم گفتم به خودم بر میگرده

اما داغونم خواب ندارم

پدرم مادرم کل زندگی ما و خودشون وقف خانواده اشون کردن

یعنی بعد از اونا ما رو آدم حساب کردم

خانواده هاشون هم یکی از یکی بدتر رحمت به خدا تو بی معرفتی و بی لیاقتی 

شوهر بخت برگشته ام برام ماشین خرید تو این شرایط افتضاح 

داماد کوچیکمون بهش گیر داد شیرینی امشب شام دعوتشون کردیم بیرون با اینکه اوضاعمون یه جوری تا آخر ماه کلی باید قسط اینا بدیم 

من به مادرم گفتم غذا می گیرم میارم برای اینکه خونش کثیف نشه گفت باید بریم بیرون 

بابام به زور آورد بیرون بابام‌هم که از صبح درگیر دعوای خانوادگی بین داداش و خواهر مادرش بود اعصاب نداشت

تو رستوران پسرم یه کم شلوغ کرد من یه خواهر کوچیک هم دارم همش گریه کرد و اذیت بابای منم جلو همه سر من داد زد یوم الله بود امروز ایه نازل شده بود مارو بیاری بیرون نوشابه رود را پرت کرد گذاشت رفت با اعتماد به نفس

سلام خوبین ،من یه فروشگاه لوازم آرایشی و عطر دارم💄💄 .کیلینیک هدی لانکوم ویکتوریا هرچی بخاید 🌺🌺تازه اومدم تو سایت یه نگاه به تاپیکهام بندازین😊

همه داشتن مارو نگاه میکرد جلوی شوهر بیچاره و دامادمون گریه کردم 

قضیه تموم شد من اومدم خونمون یکی زنگ نزد از دل من در بیاره

واقعا دارم خفه خون می گیرم

به خودم میگم کاش بمیرم‌از دستشون خلاص شم آنقدر منو عذاب دادن تو این روز 

همیشه به خاطر مشکلات خانواده اشون ما رو قربانی کردن

داییم با زنش دعوا میکرد مامانم وسط عروسی مارو می برد اونجا آشتیشون بده

آدم دردشوبه کی بگه

سلام خوبین ،من یه فروشگاه لوازم آرایشی و عطر دارم💄💄 .کیلینیک هدی لانکوم ویکتوریا هرچی بخاید 🌺🌺تازه اومدم تو سایت یه نگاه به تاپیکهام بندازین😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چه خانواده ی باحالی 

باباومامان من ماماشین خریدیم جوجه درست کردن توبالکن هممونوشام دعوت کردن حتی خانواده شوهرموکه شمادستتون تنگه بابام ده تومن کمک کردپدرشوهرمم ده تومن

نفس من زندگی من پسرای قشنگم

خسته شدم واقعا زندگی نکردم از دستشون

دوس دارم برم یه جایی تنهای تنها باشم 

واقعا دلم واسه شوهر بد بختم سوخت 

خجالت کشیدم تا خونه باهاش حرف نزدم اون بنده خدا همش می کفت حالا تو گریه نکن

خب وقتي ازدواج كردي و ازشون جداشدي و اونام شمارو تو اولويت قرار نميدن چه اصراريه خودتونو بچسبونيد بهشون؟؟؟زندگي خودتونو داشته باشيد كمتر پيششون باشيد

ديش ديري ديرين ماشالله
2738
چه خانواده ی باحالی  باباومامان من ماماشین خریدیم جوجه درست کردن توبالکن هممونوشام دعوت کردن ح ...

چی بگم مامان با اعتماد به نفس میگه پولی که امشب دادی صدقه بود

همه داشتن مارو نگاه میکرد جلوی شوهر بیچاره و دامادمون گریه کردم  قضیه تموم شد من اومدم خونم ...

عزیزم من بودم دعوت نمیکردم بخاطر هودت زندگی کن

روابطتتم کم کن باهاشون

پدرت حق ندلشته واقعا جلو شوهرت اینقد ضایعت کنه 

من از تصورش  گرخیدم

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰
خب وقتي ازدواج كردي و ازشون جداشدي و اونام شمارو تو اولويت قرار نميدن چه اصراريه خودتونو بچسبونيد به ...

واقعا به احترام اون دامادمون

و اصرار شوهر خنگم گفتم بهشون