2737
2734
عنوان

آرامش با یاد خدا

200 بازدید | 9 پست

الذین آمنوا وتطمئن قلوبهم بذکر الله الا بذکر الله تطمئن القلوب (رعد/28) کسانی که ایمان آورده اند و دل هایشان به یاد خدا آرام می گیرد، آگاه باش که (تنها) با یاد خدا دل ها آرامش می یابد . 

هیچ کنجی بی دد و بی دام نیست

جز به خلوتگاه حق آرام نیست

گر گریزی بر امید راحتی 

زان طرف هم پیشت آید آفتی (مولوی) 

سلام خوبین ،من یه فروشگاه لوازم آرایشی و عطر دارم💄💄 .کیلینیک هدی لانکوم ویکتوریا هرچی بخاید 🌺🌺تازه اومدم تو سایت یه نگاه به تاپیکهام بندازین😊

اللهم صب علی محمد و آل محمد 

سلام خوبین ،من یه فروشگاه لوازم آرایشی و عطر دارم💄💄 .کیلینیک هدی لانکوم ویکتوریا هرچی بخاید 🌺🌺تازه اومدم تو سایت یه نگاه به تاپیکهام بندازین😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خانوما ترخدا هرکی میخونه برای دخترم دعا کنه خیلی سرفه میکنه اصلا نمیتونه بخوابه... در حدی ک کبود میشه و بالا میاره.. دعا کنید بتونه بخوابه و خوب شه.. 2 سالشه

التماس دعا خیلی محتاجم خیلی 

دوستان دعای گروهیه عضو بشید 

شبا دعا برای مردم ایران و جهان و روزاهم برای اعضا کسی دوست داشت عضو بشه.

گروه الان قفله اما بازش میکنم.

که همه تو ختما شرکت کنن.

وقتی عضو میشید صبر کنید تا پیاما رو براتون بفرستم چون واتس اینجوره که پیامای قبل عضویت رو نمیبینین

https://chat.whatsapp.com/ISuIYL1bE2b5evv9eIvjWX

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم از خدایم فرشته ههایم؛میکاییل جبرییل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم  استادانم مطلب برازنده اسبقی حلت  آزمندیان اقای عزیز عباسمنش  از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنونم همسرم  مرسی که هستی. 
2738
دوستان دعای گروهیه عضو بشید  شبا دعا برای مردم ایران و جهان و روزاهم برای اعضا کسی دوست داش ...

من متوجه امضات نشدم یعنی چی 

من متوجه امضات نشدم یعنی چی

قانون جذب رو انوزش میدم قدم به ققدم.

فرشتگان و اشنایی بافرشتگان وچیزای مربوط به فرشتگان.... 

از فرشته میکاییل رافائل شموییل و جبرییل راهنمایی خواستم راهنمایی وکمکم کردن .

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم از خدایم فرشته ههایم؛میکاییل جبرییل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم  استادانم مطلب برازنده اسبقی حلت  آزمندیان اقای عزیز عباسمنش  از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنونم همسرم  مرسی که هستی.