2737
2734
عنوان

خسته شدممممم😭

213 بازدید | 24 پست

تو رو خدا یکی یه چیزی پیشنهاد کنه واسه دل درد و سوزش سر دل مردم بخدا هنوز هفته ی نهممه انقد دارم اذیت میشم چیکار کنم هیچ غذایی هم نمیتونم بخورم خسته شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم بالای نافتونه جایی که درد میکنه? سرفه هم میکنین? حالت اسیدی توی دهان و حس کردن طعم اسیدی?  ...

اره بالای نافمه زیر سینم از اونورم انگار یچی تو گلومه نه حالت اسیدی ندارم فقط سوزش شدید داره جوری که نمیتونم بخوابم

2740
اره بالای نافمه زیر سینم از اونورم انگار یچی تو گلومه نه حالت اسیدی ندارم فقط سوزش شدید داره جوری که ...

عزیزم رفلاکس دارین شما... طبیعیه بخاطر بارداری فشار شکم افزایش پیدا میکنه. مراجعه کنین به متخصص گوارش کمکتون میکنه. چیز خاصی ام نیس عزیزم با یه داروی ساده حل میشه مشکلتون ☺️ احتمالا امپرازول بدن ولی خب خودشون تشخیص میدن برای مشکل شما چی بهتره... فقط لطفا مراجعه کنین حتما چون احتمالش هس ک رفلاکس باعث شه اسید معده وارد ریه شه و باعث سرفه های شدید و عفونت ریه بشه ☺️ نگران نباش عزیزم چیز مهمی نیس... خودت و نی نیت سلامت باشین☺️❤️

عزیزم رفلاکس دارین شما... طبیعیه بخاطر بارداری فشار شکم افزایش پیدا میکنه. مراجعه کنین به متخصص گوار ...

الان ۲ هفتس همین دردا رو دارم ولی نه سرفه ای میکنم نه ترش میکنم فقط درد زیر سینه و سوزش از گلو تا زیر سینم دارم به ماما هم مراجعه کردم ولی فقط ویتامین نوشت برام و گفت درد داشتی مسکن بخور :| منم مسکن نخوردم میدونم ضرر داره

من هنوز نمیتونم قطعی بگم آیا رفلاکسه یا نه ولی احتمال زیاد رفلاکسه... اگه رفلاکس بود از دکترتون بخوا ...

چند تا دکترم رفتم فقط یکی نبود که یکی میگفت مسکن بخور یکی میگفت عادیه خوب میشی یکی میگفت همینه دیگه خب اینی نمیشه که من شبا از درد نمیتونم بخوابم