2733
2739

دوستان سیکل من ۳۱ روزه س امروز ۱۷ سیکلم بود کیت زدم خط تستش خیلی کمرنگ بودولی خط اصلی خیلی پرنگ بود"این یعنی که ی تخمک آزادمیشه؟واسه رژیم پسرکه ی باید اقدام کرد دقیق؟

یه بسته(( فلفل هندی قرمز )) بزارین تو جیبتون "هروقت هوس کردید برای کسی ((درد و دل کنید)) یه قاشق غذاخوری بریزین تو حلقتون "  من امتحان کردم عالیه   👌👌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

آخه گلی‌جان تجربه‌ای ندارم که بهت کمک کنم ببخشید😢

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
ن عزیزم یاداری نزدیک میشی یادورشدی ازتخمک گذاری توبازم کیت هرروز امتحان کن

عزیزم امروز همه ی علاعم تخمک گداریو داشتم گر گرفتگی شدید با درد تخمدان راستم "یعنی تا ۲۴ ساعت دیکه ازاد میشه؟

یه بسته(( فلفل هندی قرمز )) بزارین تو جیبتون "هروقت هوس کردید برای کسی ((درد و دل کنید)) یه قاشق غذاخوری بریزین تو حلقتون "  من امتحان کردم عالیه   👌👌
2738

من هم قبلا میزدم 

دقیقا دوتا خط همرنگ بشن تخمک آزاد شده چند روز داری میزنی ؟ باید طبق جدول از زمان نزدیک به تخمک گذاری بزنی تا چند روز بعدش 

تاپیک بامدادخمارزیر گروه قرمز🔴🔴🔴 وزن اولی۱۱۷🙊وزن بعدی ۱۱۲😐 بعد۱۰۸ بعدی😐 ۱۰۴ 😐بعدی ۱۰۰ 😐بعدی ۹۶😐 و بعدی ۹۳ ..۹۰.. ۸۹..... و الان ۸۵😊😊😊😊هدف ۷۵ الی ۷۰ 
وقتی جفت خط پررنگ شد ینی وقتشه

یعنی ۲۴ ساعت دیگه ازاد میشه؟

آخه گلی‌جان تجربه‌ای ندارم که بهت کمک کنم ببخشید😢

ن فدات شم اشکال نداره

عزیزم سیکل ۲۶ روزه تا ۳۰ ۳۱ یا ۳۲ معمولا تخمک گداری ۱۴ یا ۱۵ هستش به نظرم دور میشی اگه پسر میخوایی اقدام نکن ولی باز کیت بدار شاید به احتمال کم به تخمک گداریت مونده باشه اگه پررنگ شد اقدام کن برا دور بعد هم طبق بروشورش عمل کن 

💣بی‌بی چک خوان سایت💣
یعنی ۲۴ ساعت دیگه ازاد میشه؟

نمیدونم منم چندبارباکیت رفتم جلو ولی درست انجام ندادم تویک روز درمیون رابطه داشته باش و ازکیت استفاده کن هروقت دوخط پررنگ شدن ینی تخمک گذاری

در ظلماتِ شب، تنها خداست که صدایت را می‌شنود ❤️
2706