2737
2739
عنوان

کسی بوده با توسل به حضرت ام البنین حاجت گرفته باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 70635 بازدید | 74 پست
سلام عزیزم إن شاالله گره گشایی بشه ‌. قابل باشم حتما 😘❤️ براتون هر تعداد مقدور بود صلوات میفرستم&nb ...

تورو خدا برا منم دعا حاجتمو بده خيلي گرفتارم 😭😭😭😭😭😭

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
تورو خدا برا منم دعا حاجتمو بده خيلي گرفتارم 😭😭😭😭😭😭

سلام عزیزم چرا تاریخ تا پیک مال پارسال پیام شما تاریخ امساله،،یعنی نی نی سایت اشتباهه،تاریخ ش، انشاالله بحق علی اصغر ش حاجت روا بشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم چرا تاریخ تا پیک مال پارسال پیام شما تاریخ امساله،،یعنی نی نی سایت اشتباهه،تاریخ ش، انشاا ...

نه عزيزم تاريخش درسته فقط منم تو اين تاريخ نظر گذاشتم 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
2728
تو رو خخخخدااااااا برا حاجت منم پیش ایشون دعا کن  😭😭😭😭😭😭😭😭 من تو این خونه ای ک هستیم ...

چشم انتظاری خیلی سخته ان شاالله که به زودی حاجت روا بشید و برای شفای پدر و مادر من هم دعا کنید.

نذر صلوات . من حتی با صد تا حاجت میگیرم مثلاً :رییس بازدید مییاد برای اینکه نیاد دفترم صد صلوات سریع ...

سلام عزیزدل شما از ام البنین حاجت گرفتین؟میشه خ اهشی ازتون بکنم تو روخداااا.به همون ام البنین قسمتون میدم بیاین

من خیلی وقته مردم.فقط زوری نفس میکشم
2738

من نگرفتم 

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

سفره صلوات خیلی خیلی حاجت میده 

بهمراه روضه و پذیرایی نیت میکنید 

و 15000 هزار عدد صلوات میفرستند افرادی که در روضه و مجلس شرکت کردند .......

14 هزار برای 14معصوم .......

1000 عدد برای حضرت ام البنین ع

بدرود                                      

میشه برا منم صلوات نذرشون کنید حتی شده یه دونه. امسال به ارزوم برسم‌ امضامم هست. لطفا دوستان. دعا کنید از عهده این کار بربیام😭😭

داری امضامو میخونی؟؟؟ من ده ساله تو حسرت یه ارزو هستم. دیگه کم اوردم. فقط باید معجزه بشه من به این ارزوم برسم😔 خدا منو نمیبینه. توروخدا شما بهش بگید. شما منو دعاکنید. سر نماز... همین الان با همین دل پاکتون. یه صلوات برا ارزوم بفرستید. لطفا😔

دوستان یه سفره صلوات هست آدرس میزارم میتونید شرکت کنید ...

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5812577/سفره-صلوات-به-نیابت-از-حضرت-ام-البنین-سلام-الله-علیها-هدیه-به-14-معصو

م?postId=174632347

التماس دعا...

بدرود                                      
2706