2752
2734

سلام خانوما شماهایی که سزارین شدین‌چند هفته بودین دقیق که زایمان کردین ودکتر واستون تاریخ زد؟راحت بود زایمانتون یانه؟مشکلی نداشتین بعدش؟ممنون میشم تجربه هاتونا دراختیارم بزارین...

تیکر تولد یکسالگی گل پسرم😍😍مامانی عاشقتم❤ایشالا قسمت‌ تموم منتظرا🙇🙇❤❤❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۳۸ هفته و سه روز  خیلی خوب بود  اصلا مشکلی نداشتم نه بعد عمل نه حالا که حدود ۵ سال ازش گ ...

خداروشکر عزیزم دکترتون  واستون تاریخ زد ۳۸ هفته و ۳روز؟

2731

من کیسه آبم ۳۷ هفته و ۴ روز پاره شد

همه چیز خوب بود راضی بودم

فقط از کمر بی حس شده بودم بعدش سردرد و گردن درد وحشتناک گرفتم

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

۳۹ تمام. واقعا راضیم و عالی بود‌ . فقط اولین بار که بلند میشی درد داری بعد ی درد قابل تحمل تا روز هفت کامل خوبی. فقط نشین. راه برو یا بخواب

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
۳۸ هفته بودم کیسه آبم پاره شد سز شدم خیلی خوب بود به خصدص پمپ درد خیلی کمکم کرد

ممنون عزیزم جواب دادین خداروشکر پس میگین خوبه پمب درد بگیرم واسه بعد زایمان تا کی میشه ازش استفاده کرد باید به خود بیمارستان گفت که میخوایم قبل عمل یعنی؟

خداروشکر عزیزم دکترتون زده بود واستون تاریخ زد ۳۸ هفته و ۳روز؟

آره 

دکترم برام 7 تیر زده بود سر ۳۸ هفته و ۳ روز

خودم اصرار داشتم ۴ تیر سزارین شم که قبول نکرد 

گفت یه روز هم بچه بیشتر بمونه خوبه 

میشه با دل های پاک تون برای شاد شدنم صلوات بفرستید. 
ممنون عزیزم جواب دادین خداروشکر پس میگین خوبه پمب درد بگیرم واسه بعد زایمان تا کی میشه ازش استفاده ک ...

آره پمپ درد خیلی خوبه 

حتما بگیر 

منم گرفتم اصلا دردی حس نکردم 

میشه با دل های پاک تون برای شاد شدنم صلوات بفرستید. 
استارترجان.منم نی نیم پسره میخدام سزارین شم.لایکم کن بیام بخونم. میشه بگی وزن جنین چقدره؟، اسم انت ...

عزیزم‌۲۹ هفته 1400بود دیگه نرفتم سونو اسمشم هنوز معلوم نیست شاید بزارم علیسام