2737
2739

دوستم کامپوزیت انجام داده 

فقط دندونای بالا میگف ۱۰  تومن 

به نظر منم کامپوزیت بهتره چون دندون خودتو تراش نمیدن زیاد و میتونی براش داری کامپوزیتو ولی لمینتو ن 

دنیا پوچ تر از اونیه که دنبال گل باشی...

کامپوزیت واحدی (هردندون) ۳😊

یه داستانی هس که میگه؛تو جنگ‌ جهانی دوم یه پیانیست روس به دست نازی‌ها اسیر میشه و نازی‌ها بهش دستور میدن پیانو بزنه و شرط میبندن که اگه از پیانو زدن دست بکشه میکشنش.دو روز تموم‌ پیانو میزنه،آخر سر از خستگی بیهوش میشه.آخر داستانو یادته؟کشتنش!من با تک تک سلولای بدنم حال اون پیانیستو میفهمم،حس آدمی که تو راهی قدم گذاشتی که تهش هیچی نیست                                             

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
هر دندون ۳ میلیون؟! الان یکی دیگه تو این تاپیک میگه ۵۰۰ که

من درمانگاه وحید اصفهان انجام دادم ۳ 

نمیدونم دقیق تا اونجایی که خبر دارم از ۳و ۲ونیم هیچ وقت پائین تر نبوده

یه داستانی هس که میگه؛تو جنگ‌ جهانی دوم یه پیانیست روس به دست نازی‌ها اسیر میشه و نازی‌ها بهش دستور میدن پیانو بزنه و شرط میبندن که اگه از پیانو زدن دست بکشه میکشنش.دو روز تموم‌ پیانو میزنه،آخر سر از خستگی بیهوش میشه.آخر داستانو یادته؟کشتنش!من با تک تک سلولای بدنم حال اون پیانیستو میفهمم،حس آدمی که تو راهی قدم گذاشتی که تهش هیچی نیست                                             
راضی هستین؟ قشنگ شده؟ میترسم دندونام بیاد جلو زیادی

اره راضی ام یه مقدار برجسته تر میشه خب اگه دندونای خودت بزرگن نکن  من عالی شده امیدوارم برا توام عالی بشه

قیافه من وقتی میام نی نی سایت 😮🤔😶🤐😖😧🤒🤕🤮                    تیکر رسیدن به ارزومه  بارداری نیست 
من درمانگاه وحید اصفهان انجام دادم ۳  نمیدونم دقیق تا اونجایی که خبر دارم از ۳و ۲ونیم هیچ وقت ...

قیمت های نجمومی که میدین نمی دونم چجوریاس مگه لمینته که واحدی ۳ بشه عزیز

قیافه من وقتی میام نی نی سایت 😮🤔😶🤐😖😧🤒🤕🤮                    تیکر رسیدن به ارزومه  بارداری نیست 
قیمت های نجمومی که میدین نمی دونم چجوریاس مگه لمینته که واحدی ۳ بشه عزیز

یا سرمن کلاه رفته پس 

یا قیمت همینه

یا نمیدونم چی 

من باقیمت ۳ آبان همین امسال توی اصفهان انجام دادم

یا سرمن کلاه رفته پس  یا قیمت همینه یا نمیدونم چی  من باقیمت ۳ آبان همین امسال توی اصفه ...

نمی دونم عزیز 

2706