2737
2739
عنوان

ژله با شیر خشک

2617 بازدید | 44 پست

سلام کدبانوهای عزیزم.

میهاستم بدونم میشه ژله رو با شیرخشک هم درست کرد واسه پسرم میخام ۲۰ ماهشه رشدش کم شده دکتر بهش شیر آپتاکید داده منو دق میکنه تا بخوره کلا مشکلش با شیشه خوردنه با لیوان هم کم میخوره ولی در عوضش عاااااشششق ژله است میخام بدونم میتونم با شر خشک براش درست کنم؟؟؟

من یه حس عاشقانه در تو..                                                                تو یه عشق جاودانه در من...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بله اول ژله رو‌تو آب گرم حل کن لیوان بعدی رو ۱۵۰ سی سی شر خشک بریز نقریبا پاناکوتا میشه

تو بستنیشم شیر خشک بریز بده بهوره

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

آره آب گرم بریز ژله رو حل کن بذار بخچال کامل خنک که شد شیر رو که تو آب سرد حل کردی بریز داخلش بذار ببنده. من با شیر پاستوریزه درست کردم خیلی خوب شد

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2738

همیشه وقتی تاپیک میزنم کسی نمیاد تو پایکم با خودم میگم واسه دفعه بعد یادم باشه ک حتتتتمممااااا اسمی از مادر شوهر یا خواهر شوهر بیارم شاید یکی بیاد ج بده  ولی باااااز هم یااادم میره 

من یه حس عاشقانه در تو..                                                                تو یه عشق جاودانه در من...

مررررسسسی عزززیییزززاااایه ممممن😘

منو این همه جواب محااالهههه محاااله😅😅😘

هرچی که غذامیخوره یه کوچولوشیرخشک قاطیش کن رومزش تاثیرنزاره..شیربرنج اگه دوست داشته باشه خیلی راحت باشیرخشک درست کن..فقط یادت باشه حرارت زیاد خاصیتشوازبین میبره ها

خدایاخودت بساز توبسازی قشنگتره...😍یه صلوات باقلبای پاکتون مهمونم کنین ودوست داشتین یه حمدبرای سلامتی خواهرم بفرستین😍😘
اپتاکید خوبه ؟برا بچه های کم وزنه؟

فعلا واسه پسر من خوب بوده خداروشکر تو یک هفته ۴۰۰ گرم وزن گرفت دکترش گفت روزی ۲ لیوان بده بخوره ک میشه ۳۰۰ سی سی🥴

پدر منکه در اومد تا بهش دادم کلا از بچگی با شیشه و پستونک میونه خوبی نداشت تو لیوان هم ک همش کثیف کاری میکنه نمیخوره

فعلا واسه پسر من خوب بوده خداروشکر تو یک هفته ۴۰۰ گرم وزن گرفت دکترش گفت روزی ۲ لیوان بده بخوره ک می ...

تا منم برا دخترم بگیرم پسرت وزنش چقده عزیزم ؟

مقصر خودتی اگه ی دوهزاری جلوت ادا تراول در میاره 😑
2706