2737
2739

چکار کردین،درست کردین یا نه؟

با بیهوشی یا نه

سخت نبود؟

من بچه م دندوناش پوسیده،آسیابیاش باید عصب کشی میترسم،۲سالشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسرم ۲نیم بود خودش همکاری کرد دوتاش عصب کشی کرد ۲تای دیگه پرو  و روکش دکتر میگفت بهتر از ادم بزرگا همکاری میکنه😂

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.
2731

اگر تهرانی ببر کلینیک دندانپزشکی اطفال، دکتر با حوصله ای دارن، خیلی وقت میذاره تا بچه نترس و همکاری کنه در نهایت اگر همکاری نکنه با بیهوشی براش درست میکنن

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
2738
آره عفونت میکنه،همش گوش درد میگیره

من پیش  خانم دکتر مهربون با حوصله بردم ک مدام با مهربونی با پسرم حرف میزد همه چی بهش توصیح میداد سعی کنید بدون بیهوشی دندوناش درست کنید

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.
هر جا میبرم،میگن کوچیکه،همکاری نمیکنه

ب پسر من هم میگفتن ولی ب دکتر گفتیم اگه همکاری نکرد بیهوش کنید خودم وهمسرم بالا سرش بودیم مدام بهش لبخند میزدیم خودمون دوق زده نشون میداد یم.. ترسش از وسیله های مطب بریزه.

همسرم هروقت پسرم کسل میشد همکاری نمیکرد ب دکتر میگفت خانم دکتر لطفا زودتر تمام کنید پسر خوبی بوده میخوایم بریم شهربازی بلاخر هواسش پرت کنید اگه ترسش بریز واسه خودشم جداب میشه وسیله ها تا ی ماهم هرچی دم دستش مبره تا حلقتون دکتر بازی میکنه😂