2733
2734
عنوان

بهترین شرکت خدمات پرستاری در کرج

570 بازدید | 16 پست

سلام دخترا 

من واسه مامانم یه پرستار خوب میخوام 

نگم براتون که یکی از مثلا بهترین شرکتها در کرج چه پرستاری فرستاد و چقدر اذیت شدیم 

الانم به یکی دیگه سپردیم کسانی که میفرسته واقعا غیر موجه بودن 

کسی شرکت خوبی سراغ داره واقعا کلافه شدیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من باید به زودی پیدا کنم 

ولی هیچ کدوم رو نمیشه انتخاب کرد 

بعضی ها انقدر ظاهر زننده ای دارند که سریدار زنگ میزنه میپرسه واقعا با شما کار داره ؟

البته اون خانم قبلی ظاهرش اصلا ناجور نبود ولی به حدی اذیت کرد که اصلا فکرشم نمیکردیم 

اگربسپارید اشنا یکی پیدابشه خوب معمولاهم کسی خودش  پرستارخوب داشته باشه معرفی نمیکنه

دقیقا 

من پرستار نمیخوام 

شرکت پرستاری میخوام 

الان اونکه ما باهاش قرارداد داشتیم که واقعا افتضاح بود بماند یکی دیگه هم که بهش سپردیم یه دونه مورد معقول هم نفرستاده 

2740
دقیقا  من پرستار نمیخوام  شرکت پرستاری میخوام  الان اونکه ما باهاش قرارداد داشتیم ...

مادربزرگ همسرم بنده خدا خیلی زنگ میزنه میان یک مدت

اینقدرهم می رسه بهشون امابعدمدتی میرن

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
مادربزرگ همسرم بنده خدا خیلی زنگ میزنه میان یک مدت اینقدرهم می رسه بهشون امابعدمدتی میرن

از وقتی دنبال یه مراقب برای مادرم میگردم بیشتر از از ۶ سال دانشگاه و ۱۰ سال کار کردنم متوجه معضلات اجتماعی و بیماریهای روانی و اعتیادو ..... شدم

عزیزم تو تاپیک قبلیات دیدم در مورد اسمایل چشم نوشته بودی.انجام دادی؟ چون من برا خواهرم وقت عمل دارم ...

نه عزیزم فعلا انجام ندادم ☹

از امور زیباسازی بوتاکس رو رد کردم به فیبروز و اکستنشن مژه و اسمایل چشم نرسید والا از بس درگیر دانشگاه و مراقبت مامانم هستم 

حالا به سلامتی خواهرتون انجام دادن به منم بگید نتیجه چی شد؟ انشالله که رضایت بخش هست حتما😍

سلام و خسته نباشید خدمت عزیزان جویای کار :

دوستان شرکت مرکز پرستاری تدبیر کارش اعزام پرستار سالمند-کودک-بیمار-نوزاد در منزل و همراه بیمار در بیمارستان هستش دوستانی که علاقمند به کار پرستاری هستند میتوانند به شماره زیر تماس بگیرند و بعد از گزینش وارد این کار بشند.شرکت پرستاری تدبیر واقع در تهران هست که دوستان شهرستان هم فقط در همان جایی که سکونت دارند میتونند پرستار بشند .

این کار نیاز به مدرک تحصیلی خاص ،شرایط سنی ،جنسیت نداره و بدون سرمایه اولیه هست حقوق این کار از 5 میلیون تا 15 میلیون هست که بستگی به کار شما داره

09198252068-88344377-88864506

جهت دریافت آدرس به صورت اتوماتیک عدد 1 به سامانه های  پیام کوتاه  5000292920  –   02188344377 ارسال نمایید

سایت :      www.ttadbir.com@gmail.com           

واتس اپ :             09128889359      

ایمیل :             info@ttadbir.com

2706