2733
2734
عنوان

بچم خیلی کم تکون میخوره میترسم

66 بازدید | 6 پست

دیشب نصفه شب شوهرم دیابت داره انسولین زیاد زده بود. تشنج شد بیدار شدم فقط میلرزیدم زنگ زدم اورژانس یکم عسل ریختم تو. دهنش حالش بهتر شد. و. تا صبح ترسیده بودم صبح رفتم سرکار امروز خیلی روز سختی بود. کلی کار کردم برگشتنی از شرکتم آژانس گرفتم افتاد. توی چاله و سرعت گیرا رو نمیگرفت نافم تیر کشید الان رسیدم خونه همیشه یه چیزی. میخوردم کلی تکون میخورد الان خیلی کم دو تا حرکت کوچیک حس کردم قبلا شکمم تکون میخورد خیلی ترسیدم 😭😭😭😭😭

عزیزم احتمالا مشکلی نیست ولی اگه خیلی نگرانی یه سر برو بیمارستانی که قراره‌اونجا زایمان کنی اورژانس مامایی بگو یه ان اس تی ازت بگیرن

تیکر تولد یکسالگی گل پسرم😍😍مامانی عاشقتم❤ایشالا قسمت‌ تموم منتظرا🙇🙇❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه چیز شیرین بخور ترجیحا مایع به پهلوی چپ بخواب تو یه ساعت ۵ یا ۴ زد که محکم باشه مشکلی نیست

تکون میخوره ولی اروم و خیلی کم  نسبت به شکلاتی و. غذایی که خوردم تکوناش مثل همیشه نیست شاید ۳تا دونه تکون آروم. حس کردم اونم خیلی کم

2731
عزیزم احتمالا مشکلی نیست ولی اگه خیلی نگرانی یه سر برو بیمارستانی که قراره‌اونجا زایمان کنی اورژانس ...

ممنون  الان تنهام منتظر. میمونم شوهرم اومد. باهاش میرم  

ممنون  الان تنهام منتظر. میمونم شوهرم اومد. باهاش میرم  

همینکارو بکن اصلاااانم استرس نداشته باش چیزی نیست 

تیکر تولد یکسالگی گل پسرم😍😍مامانی عاشقتم❤ایشالا قسمت‌ تموم منتظرا🙇🙇❤❤❤