2733
2734
عنوان

کیا شیرخشک نان میدن به بچشون؟

1782 بازدید | 13 پست

سلام دخترم شش ماهشه از پنج ماهگی شیرم کم شد بهش شیر خشک آپتامیل دادم وزنش زیاد جلو نرفت پوستشم حساسیت کرد بهش الان نان میدم ولی بعد خوردنش استفراغ میکنه بنظرتون به اینم حساسیت داره چیکار کنم لطفا راهنماییم کنین

من نام ميدم بعضي اوقات براي منم مياره بالا رفلاكسه معدشونه

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
اوخ اوخ اپتامیل دادی صورتش دونه زده نان که بدتره قطعا نباید نان بدی ببرش دکتر خصوصا گوارش احتمالا ...

نه صورتش دونه نزده فقط یه کوچولو پاش دونه زده بود اونم با کرم برطرف شد نان و همسرم از داروخونه پرسید گفتن این بهتره

اخه وقتی آپتامیل میخورد بالا نمی آورد  

منم اپتاميل ميدادم از اول تولدش تا دوماهگيش بالا نمياورد فقط سير نميشد ولي نان گاهي مياره بالا ك دكترش گفت طبيعيه

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍

[QUOTE=123016374]منم ابتاميلل ميدادم از اول تولدش تا دوماهگيش بالا نمياورد فقط سير نميشد ولي نان گاهي مياره بالا ك دك ...[/QU 

میترسم وزنش کم شه پوستشم خشک شده میگم نکنه بدنش کم آب شده 

[QUOTE=123016374]منم ابتاميلل ميدادم از اول تولدش تا دوماهگيش بالا نمياورد فقط سير نميشد ولي نان گاه ...

ب دكترش گفتي؟

شما بچتون چند ماهشه

بچم تازه رفته سه ماه

نه صورتش دونه نزده فقط یه کوچولو پاش دونه زده بود اونم با کرم برطرف شد نان و همسرم از داروخونه پرسید ...

حتما ببرش دکتر با نظر دکتر بهش بده

اصلا بهش نان نده بالا میاره یعنی به شیر حساس هست و نباید بخوره 

اگه زمینه الرژی داشته باشه بدتر میشه 

اپتامیل پپتی برای بچه های حساس تر هست به نسبت اپتامیل

ولی بهترین کار با نظر دکتر شیرخشک دادن هست

ممکن هست به دلیل دیگه ای دونه زده اون موقع اگه خصوصا شیر خودت هم میخوره