2737
2734
عنوان

ماشینمون رو دزدیدن

929 بازدید | 64 پست

سلام بچه ها . ماشین که میدزدن پیدا میشه؟؟ اصلا حالم خوب نیست . اول زندگیمونه سرمایمون بود . جدیدا شش میلیون خرجش کردیم .

کاربر قدیمی هستم.   

چی بود؟ کجا زندگی میکنید؟

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدادلعنتش کنه من نمیدونم اینایی ک میدزدن فکر طرفو نمیکنن

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
2731

وااااای خیلی سخته خدا خودش کمک کنه پیدا شه........چندسال پیش خواهرم اومد شهرمون برا عید تو تعطیلات ماشین شوهرشو دزد زد حالمون گرفته شد بعد از چند روز پیداش کردن ولی همه چیشو برده بودن ماشینو لخت کرده بودن

زندگی تنها یکبار است،پس کارهایی را بکن که خوشحالت میکنه و با کسانی باش که باعث میشن لبخند به لبت بیاد.
2738

ای وای.ماهم پارکینگ نداریم دیشب شوهرم تاصبح استرس داشت.چون درماشین خراب شد قفل نمیشدوبازبود.

وضعیت اقتصادی انقدربدشده دزدا ول نمیکنن

میبینمت  دل میشه پرپر؛این چه حسیه آی دلبر؟😜باتوآرومه دلم؛   آرومه دلم؛تویی قانون دلم؛به تو محکومه دلم.دلبررررررررررررررر 💜میبری هوش وحواس از سر😛😍(بعضی ازدوستان لطفا نخودآش نباشید:ممنون 😆)
دم در خونه بود . چون پارکینگ نداریم شوهرم زیاد ماشین نمی‌آورد خونه دیشب سرد بود آورد . صبح دیدیم نیس ...

چی بود ماشینتون؟؟؟؟؟پارکینگ ندارید جی پی اس میذاشتید

آرامش خودتون رو فدای بی شعوری دیگران نکنید😊
ای وای.ماهم پارکینگ نداریم دیشب شوهرم تاصبح استرس داشت.چون درماشین خراب شد قفل نمیشدوبازبود. وضعیت ...

یه جی پی اس نصب کنید روش خیالتون راحته 

آرامش خودتون رو فدای بی شعوری دیگران نکنید😊
2706